Sony hangi modellerinde OTG desteği var?

Sponsorlu Bağlantılar

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Sony hangi modellerinde OTG desteği var?
Sony Xperia M4 Aqua kullanıyorum.Çift taraflı usb bellek almak istiyordum, nette araştırayım derken karşıma onunla ilgili OTG desteği çıktı.Kendi cihazımın destekleyip desteklemediğine baktım hiç bir net bilgi bulamadım.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
m4 aqua otg desteklemiyo diye biliyorum ben :hmmm :evet:

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler bilgilendirdiğin için.

tayren

tayren

Üye
Xperıa M2 kullanıyorum ve otg desteği var

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Yani usbyi alsam telefon üzerinden hiç bir şekilde kullanamam mı?

djhiguramos

djhiguramos

Üye
y-otg kablosu işinize yarayabilir.

----
tabi bu durumda herhangi bir usb de işinize yarar

0MG90

0MG90

Üye
Hepsi destekliyor tak kullan

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
Hepsi destekliyor tak kullan
Sana katılıyorum, bir makalede Xperia akıllı cihazların arayüzü aynı olduğundan çoğu uyumludur deniyor.
Bu ürünü alıcam:

zencibitc

zencibitc

Üye
benim bildiğim hepsi destekliyor. Xperia z2 ye mause bağlamıştım.

turancen

turancen

Üye
Maalesef m4 auqa da usb otg desteği yoktur, boşuna para verip usb flaş disk felan alım deme, hangi firma olursa olsun, firmalar bazı ara modellere bu özelliği koymuyorlar, neden koymuyorlar anlamış değilim

Mesela
galaxy s3 otg destekliyor ama s3 mini desteklemiyor
lg g3 otg destekliyor ama g3 beat desteklemiyor

m4 auqa usb desteklemiyor izleyin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

atakanokur

atakanokur

Üye
otg nin fiyatı 5 lira falan deneyebilirsin çok kaybın olmaz :D

ibrahim19100

ibrahim19100

Üye
konuyu açan arkadas belki çoktan değiştirmiş ama ben yinede söyleyim.1 senedir m4 aqua kullanıyorum.android 5 ikende denedim marsmellow yükledikten sonrada denedim ama nafile.otg desteği yok lanet olasıca.hafıza desen başlı başına sorun.çok telefon kullandım ama bu kadar saçma telefonla hiç karsılaşmadım.yıllardır sony kullanan birisi olarak koca bi hayal kırıklıgı yasıyorum şu an.

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
    Konu Sahibi
konuyu açan arkadas belki çoktan değiştirmiş ama ben yinede söyleyim.1 senedir m4 aqua kullanıyorum.android 5 ikende denedim marsmellow yükledikten sonrada denedim ama nafile.otg desteği yok lanet olasıca.hafıza desen başlı başına sorun.çok telefon kullandım ama bu kadar saçma telefonla hiç karsılaşmadım.yıllardır sony kullanan birisi olarak koca bi hayal kırıklıgı yasıyorum şu an.
Sattım kurtuldum. Hafıza sorunu olmasa satmazdım ama hafıza yetersizse bir anlamı kalmıyor zaten.Oysa en beğendiğim telefondu kendisi hala özlüyorum. Şimdi lenovo k3 note kullanıyorum ama hala m4 ü arıyorum.

Üst Alt