Türkiye'nin kötü performansını neye bağlıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye'nin kötü performansının nedeni nedir?

• Bence tüm milli takım burada hatalı

Kullanılan: 26 32.9%
  • Teknik Heyet

Kullanılan: 15 19.0%
  • Futbolcular

Kullanılan: 7 8.9%
  • Yanlış oyuncu tercihleri

Kullanılan: 23 29.1%
  • Diğer sebepler (Yorumunuzda belirtebilirsiniz. )

Kullanılan: 8 10.1%

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .
iizzz

iizzz

Üye
cok kötü oynadık kaybetik.gerisi.boş

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Her işi her zaman ki gibi sona bırakırsan böyle olur

Samsung S7 Edge ile Maxicep uygulamasindan gönderildi

snapdroid

snapdroid

Üye
ParayI begenmediler

deneysim

Üye
Olum türkiyede iyi futbolcu yok diyorum hala adam hirvatistan, ispanyadan bahsediyor ya...olum sen ispanya hirvatistani nasil kimle yenecen yaaa...tomas muller,alexi sachez,raketic,tony kros,mancukic,ronaldo,messi,iniesta

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yazılacak çok şey var da yazmaya gerek bile duymuyorum. Onlar şimdi paralarını alıp tatillerine koşacaklar. Arda'yı çıktığı günden beri sevmedim şimdi daha da çok nefret ediyorum. Fatih Terim eskiden iyidi o da saçmalamaya başladı.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Oyuncularda sanki zorla oynatılmış havası vardı. Emre Mor , İsmail vb. hariç Avrupayı görenleri oynattı hiçbiri bir iş yapmadı. Şunu gördük ki gariban anadolu çocuğundan vazgeçmeyeceksin . Para adamı bozuyor . Milli duyguları yok ediyor . Allah rızası için bu milletin vergisiyle maaşım veriliyorsa elimden geleni yaparım. Diyecek yok . Tabiki en başta kabahat başlarında imam osturursa cemaat ne yapsın.

slymn78

Üye
Yanlis oyuncu tercihleri, futbolcularin mücadele etmemeleri, prim kavgalari bu turnuvadan elenmemize neden oldu.

denizliliberk1

Üye
bizde kim var gerçekten güzel oynayan paslarda bencillik etmeden pas çıkartan pasları isabetli olan kontrada deparı basıp yardım eden bizde kimse yok arda barcelonada oynuyomuş la adam maç eksiğinden bişey yapamadı oğuzhan hakanda aynı şekilde bizde 2-3 tane adam var şişirdikçe şişirdik. biz gerçektende bişey başarmak istiyosak yabancılara bel bağlamadan altyapıdan çıkartmamız lazım ve antrenmanlarda çalıştırılma stili değiştirilmeli misal emre mor o yaşına rağmen as kadrodaki çoğu kişiden daha yetenekli sebebi yurtdışındaki sistem

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Hatayı Bir Senede , Bir Macta bağdaştırmamak lazım
Öncelikli olarak
1 ) Bizim Altyapılarımız Cok kötü Türkiyede Altyapı anlamında sağlam olan kulüp sayısı cok azdır Gençlerbirliği Altınordu ve Tabiki Ankaragücüm Bunun dışında Alt yapısı sağlam olan kulüp yok Mantık Ver parayı hazırını al
Al kardeşimde nereye kadar

2 ) Endestriyel futbola ayak uyduramamak
Belki cok sacma gelebilir ama Ülkemizde Endestriyel futbola ayak uyduramamak gibi bir sorun var 3 büyük takımdan başkası yok sanki ülkede Hakemler , sponsorlar , medya ve ne yazıkki taraftar profili

Eğer başarı isteniliyorsa öncelikkle Kendi şehrinin takımına sahip cıkmayı bileceksiniz , Bakınız Avrupa liglerine en kötü takımları bile 30.000 garanti seyirciye oynuyor her maç
Burda Futbol Bilgisi taraftar bilgisi olmayan insanlar boş muhabbetlere girmesin rica ediyorum kimseyi kücümsediğimden değil ama neyse :)

3 ) Milli Takım diyorsunuzda Bu takım İstanbul Takımı
Serdar aziz neden kadroya alınmadı ? Neden kadro olusturulurken Hep 4 büyük denilen kulüpler göz önüne alınıyor

4 ) Şike davasına gelelim Neden kulüpler küme düşürülmedi olayların üstüne gidilmedi Birileri birşeylerden mi korkuyor ?
Herşey kanıtlı ortada Bakınız İtalyaya Koskaca Devi Acımadan Düşürdüler ?

Şike yokmuş diyenler Şike Bizim Fedarasyonumuza göre yok her ne hikmetse bakınız uefa men cezası verdi sebebi ney ?

5 ) Kulüpler bataklık içinde
Bugün Melih Gökçek bey denilen Adam yüzünden ankaragücü 100 trilyon borçla boğuşuyor ve bir kişi cıkıp yargıtayın onayladığı dosyaları bir kişi Mahkemeye veremiyor sebebi ne Siyaset çıkar menfaat ?
Bakınız Ankaragücü bu kadar borçla hacizlerle boğuşuyor 1 milyar 328 milyon 101 bin 108 tl borcu olan beşiktaşa hiç bir yaptırım uygulanmıyor Sebep ne Ayrımcılık

6 ) Futbola Siyaset karıştırdılar

Bugün Süperligde olan takımlara bakın kalite sıfır Seyircisi yok stadı var parası var başarı yok neden kara para aklama yeri hepsi belediye takımı
Futbola siyaset karıştırmıyacaklardı bakınız konyaspor bir yılda nerelere geldi ? , Antalyaspor ? , Çaykur rize spor ? , Kasımpaşa ?

Neden bir İzmir takımı süper ligi göremiyor yıllardır ?
Osmanlıspor ?

slymn78

Üye
Bizim kuluplerimiz futbol oynamasini bilmiyor anca top ceviriyorlar bir atak kuramiyor diger takimlara bakiyorum adamlar 3-5 pasta atak kuruyorlar,nereye oynayacaklarini biliyor,kendi oyincularini yetistiriyorlar bizimkiler anca yaslanmis futbolculari getiriyorlar. Evet faydasi oluyormu bazen oluyor drogba ve eto gibi ama boyle transferler yapilincada bizim turk oyuncular yedek kaliyor oynayamiyor. Bu futbolculari oynatsalar hem milli takima yarar saglar hemde ii bir paraya satarlar. Yani burdaki hata kuluplerimizde

• Beğen
Tepkiler: NiTr[O]gEn
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
şuan daha iyi bence

Baydırman

Baydırman

Moderator
:bilmm

Üst Alt