Püf Noktası Note 4 Varsayılan uygulama seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

harunaydin53

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 Varsayılan uygulama seçimi
android 6 güncellemesinden bir dosyayı veya linki açarken telefon bunları açabilecek uygulamaları gösteriyordu altında da her zaman veya tek sefer için diye seçenek çıkıyordu. android 6 dan sonra bu her zaman ve tek sefer için butonları kalktı. bunun bi ayarı var mıdır? yoksa marshmallowun genel özelliği bu mu?

• Beğen
Tepkiler: selim oğuz

sidneh

Üye
android 6 güncellemesinden bir dosyayı veya linki açarken telefon bunları açabilecek uygulamaları gösteriyordu altında da her zaman veya tek sefer için diye seçenek çıkıyordu. android 6 dan sonra bu her zaman ve tek sefer için butonları kalktı. bunun bi ayarı var mıdır? yoksa marshmallowun genel özelliği bu mu?
6ya guncelledikten sonra bende de cikmiyor, sectigim uygulamayi direkt varsayilana atiyor, sonra gidip varsayilan menusunden kaldirabiliyorum. Baska ayari varsa da ben goremedim.

Sent from my SM-N920T using Tapatalk

• Beğen
selim oğuz

selim oğuz

Üye
Aynı sorun bende de vardı arkadaşlar. Hem Samsung'a hem de şikayetvar'a durumu ilettiğimde Samsung'dan gelen bildirim '' Güncelleme ile gelen bir eksiklik, en kısa sürede düzelteceğiz. Siz değerli kullanıcılarımıza en iyi hizmet vs vs vs'' Ancak yeni bir güncelleme ile aşılabilecek bir durum.
Konu dışı: Note 4 gibi bir cihaza tema desteği sunmaması da ayıp olarak yeter Samsung'a!...

darksiders_53

Üye
bende de note 4 var onu garantıye yollamadan once telefon gunceldı garantıye yolladıktan sonra sonra telefon guncellemesı 5.1.1 oldu 2 aydır telefona guncelleme gelmıyor oyle duruyor nasıl guncellerım telefonu garantısını de bozmak ıstemıyorum bu Smart Switch programı denedım olmadı yardımcı olurmusunuz

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bende de note 4 var onu garantıye yollamadan once telefon gunceldı garantıye yolladıktan sonra sonra telefon guncellemesı 5.1.1 oldu 2 aydır telefona guncelleme gelmıyor oyle duruyor nasıl guncellerım telefonu garantısını de bozmak ıstemıyorum bu Smart Switch programı denedım olmadı yardımcı olurmusunuz
Tekrar gönder garantiye yazılımını güncelleyin diye yaparlar.

selim oğuz

selim oğuz

Üye

Samsung Kies üzerinden denedin mi güncelleme yapmayı?

Üst Alt