Haber iOS Beta Sürümleri

Sponsorlu Bağlantılar

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Beta 8 de bir değişiklik gören var mı hocalarım ? Ben göremedim de.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bi farklılık göremedim bende , geekbench de biraz yavaşlama var beta 7 e göre ama hissedilir bir yavaşlama değil hala aynı hatta bazı animasyonlar ve uygulama girişleri daha hızlı

• Beğen
Tepkiler: 0343434
0343434

0343434

Üye
Bi farklılık göremedim bende , geekbench de biraz yavaşlama var beta 7 e göre ama hissedilir bir yavaşlama değil hala aynı hatta bazı animasyonlar ve uygulama girişleri daha hızlı

Şöyle ki bu durum asıl uygulamalar ve oyunlarda belli ediyor kendini. Mesela ben oyun olarak Vainglory oyununu çok oynarım ve iOS 10'da oyunda frame atlamaları yaşamaya başladım. Sırf bu sebepten hatta iOS 9.3.2'ye geri döndüm.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Şöyle ki bu durum asıl uygulamalar ve oyunlarda belli ediyor kendini. Mesela ben oyun olarak Vainglory oyununu çok oynarım ve iOS 10'da oyunda frame atlamaları yaşamaya başladım. Sırf bu sebepten hatta iOS 9.3.2'ye geri döndüm.

Doğrudur hocam . Ben oyun oynamadığım için sıkıntı yok sosyal ağlarda takılıyorum sadece
iOS 10 betalarında tek sıkıntım klavyede düzeltme açıkken yok yazdığım da YÖK diye , seninle yazınca Şen'inle diye çevirmesi çok canımı sıkıyo :D

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can ve 0343434
0343434

0343434

Üye
iOS 10 Beta 8 hakkında internette şarj düşmesi ısınma gibi sorunlar yaşandığı ile alakalı yorumlar okudum. Siz de böyle sorunlar yaşadınız mı arkadaşlar?

seco_can_can

seco_can_can

Üye
hocam başıma geldi şarj düşmesi full iken şarj şöyle iniyor 100-99-98-92-88 takip ettim aynen bu şekilde

• Beğen
0343434

0343434

Üye
hocam başıma geldi şarj düşmesi fu ll iken şarj şöyle iniyor 100-99-98-92-88 takip ettim aynen bu şekilde

Bir sonraki betada düzeltirler umarım. Finale az kala Apple'ın bu sistemi de bozması hoş olmaz.

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
seco_can_can

seco_can_can

Üye
Bir sonraki betada düzeltirler umarım. Finale az kala Apple'ın bu sistemi de bozması hoş olmaz.

şarj çabuk bitmiyor aslında batarya performansı iyi 9 a göre sadece pil göstergesi düşerken 2 şer 4 er 6 şar düşüyor resmen
özellikle ekran açıkken takip ediyorum 1 er düşmüyor beta 8

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Benim şarjım bugün çok çabuk bitti

seco_can_can

seco_can_can

Üye
bende çok rahat çıkarıyor hocam günü

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Önümüzdeki çarşamba iphone 7 tanıtılacak . Büyük ihtimalle etkinlikten kısa bir süre sonra (en fazla 1 hafta) ios 10 yayınlanacak . Şu ana kadar hiç beta kurmadım etkinliği bekliyorum .

Son düzenleme:
  • Beğen
0343434

0343434

Üye
iOS 10 Beta 8 ile Apple yazılımdan topladığı feedback dosya sayısını artırmış. Bu nedenden şarjda düşmeler oluşması normal. Bende yazılım çıkıp da özellikle uygulamalar adapte olunca yüklemeyi düşünüyorum. iOS 9 sorunlu ama uygulama açma süreleri bariz farklı.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Final geldi arkadaşlar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Final geldi arkadaşlar

13 eylülde geliyor hocam. Şu an gelen ise gm sürümü. Ama genelde gm ile final arasında pek fark olmadığı söyleniyor. Bu arada bu final ya da gm sürümü ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum hocam ;)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bende güncelleme gözükmüyor :hmmm acaba pb profili var diye mi

0343434

0343434

Üye
Bende güncelleme gözükmüyor :hmmm acaba pb profili var diye mi

Evet pb profil olduğu için gelmemiştir. Geliştirici profili yüklerseniz gözükür GM.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Public gm de yayınlanmış arkadaşlar :)

İp5furkan

İp5furkan

Üye
13 eylülde geliyor hocam. Şu an gelen ise gm sürümü. Ama genelde gm ile final arasında pek fark olmadığı söyleniyor. Bu arada bu final ya da gm sürümü ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum hocam ;)

Hocam. Pek bi fark göremedim açıkçası her şey aynı gibi. Tek farkettiğim kilit ekranında kameraya geçerkenki takılma Olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: . . . EmreG . . .
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Gm sürüm geldi geekbench 3 ile aldığım sonuç en hızlı iOS 10 sürümü 5s için ben gayet memnunum bugün öğlen yükledim ilerleyen zamanlarda daha iyi göreceğiz bakalım

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can

Üst Alt