C6-01 joiku spot çok yavaş deli ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

gekommthier

gekommthier

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 joiku spot çok yavaş deli ediyor.
Arkadaşlar normalde 5800 kullanıcısı idim. ancak c6-01e geçiş yaptım. 5800da joikospot yapınca gayet hızlı bir internet elde ediyordum ancak c6-01 de paylaşınca internet çok yavaş. lanet girsin güya c6-01in wifisi daha kaliteli :) edemedim joikunun başka başka sürümlerini denedim. sonuç hüsran.
not her türlü eşit şartta denenmiştir. ikisinde de yalnız 3g aynı operatör aynı sinyal şiddeti. nolur nolmaz diye ezspotta da denedim yine hüsran.
sizce sıkıntı nerde ?

Son düzenleme:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hangi Telefonla Bağlanıyorsun Ve Hattn Ne ?

gekommthier

gekommthier

Üye
    Konu Sahibi
JoikuSpot İle Hangi Cihazı Hangi Cihazla Bağlıyor Ve Giriyorsun Biraz Daha Açar mısın ?
kardeş joiku spotu c6-01den açıp bilgisayardan internete giriyorum. stabil olmayan kötü bir bağlantı oluyor. ama aynı sim kartı c6-01den çıkarıp 5800a takıp joiku paylaşımını ordan yapıp bilgisayardan internete girince bağlantı stabil ve tatminkar oluyor.
iki telefonun şebeke seçimi sadece 3gde. yani iki telefonun şartları her türlü eşit.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
kardeş joiku spotu c6-01den açıp bilgisayardan internete giriyorum. stabil olmayan kötü bir bağlantı oluyor. ama aynı sim kartı c6-01den çıkarıp 5800a takıp joiku paylaşımını ordan yapıp bilgisayardan internete girince bağlantı stabil ve tatminkar oluyor.
iki telefonun şebeke seçimi sadece 3gde. yani iki telefonun şartları her türlü eşit.

Bendede C6-01 Var Ama Böyle Bir Sorunum Yok Başka Hat İle Denedinmi ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ovi Suit İle Dene Olmazsa.yada Ezspotu Dene

gekommthier

gekommthier

Üye
    Konu Sahibi
Ovi Suit İle Dene Olmazsa.yada Ezspotu Dene

Ezspotu denedim. joikunun farklı sürümlerini denedim. farklı hatları denedim. hard format attım. sonuç aynı. anteninde sıkıntı olacağını sanmıyorum. telefon dışardaki wirelessten ya da kendi mobil internetinden gayet hızlı giriyor internete. ovi soft Avea tabanlı operatörlerle çalışmıyor.

Son düzenleme:
gekommthier

gekommthier

Üye
    Konu Sahibi
çözümü Allah rastlattı. wi-fi menüsünde seçenekler deyince güç tasarrufu çıkıyor. onu kapalı yapınca düzeliyor. bu telefonun güç tasarruf seçeneğinden farklı bir şey. sadece wifi'ye özel. bu telefonu kullanan pek kalmadı ama faydası olur diye bunu da buraya yazıyım dedim.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve MaxipmaN

Üst Alt