AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Aliexpress'te önceden baktığım ürünleri nasıl bulabilirim?
Neyse buldum :D

Metin137

Metin137

Üye
bende bi saat aldım bakalım kaç güne gelicek
For some reason, we still need some more time to verify your order, up to 6 hours. After verification, the seller will begin to process your order. During this time, you are unable to do any operations on your order
şöyle bi yazı var nedemek istiyo tam olarak anlamadım bilgisi olan

bidost06

bidost06

Üye
Aliexpress'te önceden baktığım ürünleri nasıl bulabilirim?
Neyse buldum :D
Favori eklediginiz urunlerimi soruyorsunuz

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bidost06

bidost06

Üye
bende bi saat aldım bakalım kaç güne gelicek
For some reason, we still need some more time to verify your order, up to 6 hours. After verification, the seller will begin to process your order. During this time, you are unable to do any operations on your order
şöyle bi yazı var nedemek istiyo tam olarak anlamadım bilgisi olan
Hocam ürünü yeni mi aldınız ödeme başarı ile gerçekleşti ise satıcı onaylicakmis bunun için bira zaman alabilir gibi birşey söylemek istemiş yanlış anlamadım isem

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metin137

Metin137

Üye
aynem daha yeni siğariş verdim

bidost06

bidost06

Üye
Metin137

Metin137

Üye
o kadar beklemeyemicem siparişi iptal ettim durumada finished yazdı ama param yatmadı ne zaman yatar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
aliexpressten stereo to rca kablo spariş ettim bakalım ne zaman gelecek:)

Luck Star

Luck Star

Üye
60 gün sonra ben gelecek ürünü unutuyorum. Değişik ürünler için aliexpress iyi ama Amazon varken orayı tercih etmem aynı ürün için. Allah sabır versin :D

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
blastx

blastx

Üye
Beyler 2 ürünü ödedikten sonra iplal ettim durumları tamamlandı olarak görünüyor fakat iadeler yapılmadı sebep ne olabilir
aliexpressten stereo to rca kablo spariş ettim bakalım ne zaman gelecek:)
Ne kadar pahaliymis :)

Metin137

Metin137

Üye
bende iptal etmiştim 1 ay geçti hala tık yok geri ödemediler parayı

blastx

blastx

Üye
Ne saçma
Konuyu okuyan tüm arkadaşlardan Rica etsem bildiğiniz. Mobil ödeme kabul eden alışveriş sitelerini yazar mısınız

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sipariş gelmeden onay verdim. Orda hata yaptık ama elime ulaşmadan ulaşıldı yazıyor gibi ben mi yalnıș okudum. Sistem baya kötü eğer böyle ise. Sonuçta elime geçince teslim edildi demeli.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
The Pancar

The Pancar

Üye
60 gün sonra ben gelecek ürünü unutuyorum. Değişik ürünler için aliexpress iyi ama Amazon varken orayı tercih etmem aynı ürün için. Allah sabır versin :D

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gearbest bangood gibi sitelerde var

cihanata_1

cihanata_1

Üye
arkadaşlar postnl ile gönderilen kargomu pttden sorgulayınca boş tablo çıkıyor postnlde hiçbirşey çıkmıyor kaç günde takip edilebilir duruma gelir?:)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Aslında konuyu yurt dışı e ticaret olarak değiştirip baya canlandırmak gerek

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemal1982c

Üye
Bu aliexpress sitesinden orjinal cep telefonu alınabiliniyor mu acaba? Tr ye gönderimi oluyor mu kullanım içinde pasaport var?

0MG90

0MG90

Üye
Bu aliexpress sitesinden orjinal cep telefonu alınabiliniyor mu acaba? Tr ye gönderimi oluyor mu kullanım içinde pasaport var?
Yollayan satıcılar oluyor ama gelme ihtimali %50. Gelirse de isterseniz pasaportla kaydettirin isterseniz IMEI attırın.

Üst Alt