Yardım GM 4G internet çok yavaş

Sponsorlu Bağlantılar

erdal9

Üye
    Konu Sahibi
GM 4G internet çok yavaş
Arkadaşlar mesela instagramdayim vine izliyorum 2-3 video hizli aciliyi sonra tık yok artik 5-6 dakika bekliyorum yuklemiyo videoyu gectim bazen fotolar bile yuklenmiyo neden olabilir bu gerçekten çok yavaş bigün duvara vurucam diye korkuyorum.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
bir çokk etken var bağlandığın ağ yavaş olabilir kullandığın program sorunlu olabilir.
öncelikle vine uygulamasını Ayarlar>Uygulamalarda bul ve önbelleği temizle yap ve güncelle
sonra kullandığın wifi ağının tam çektiğine ve hızının düşük olmadığına dikkat et

erdal9

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim öncelikle cevapladığın için çok saol ama wifi de sıkıntı yok,sorun telefonun kendi netinde her programda yavaş bazen bian hizlaniyo sonra tekrar ölü gibi ve bu heryerde böyle yani oturduğum yerdeki vericiylede alakası olduğunu sanmiyorum.Telefonuda discovery 2 sıkıntılı diye değişimle aldım bu daha kotu cikti

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
GSM bantları uyumsuzdur kardeşim gm modelleri genellikle yurtdısından gelen sonradan üzerine marka basılan cihazlar o yüzden sorun yasarsın hangi gsm i kullanıyosun kardeşim

erdal9

Üye
    Konu Sahibi
Turkceli kullanıyorum,bakalım garantiye götürücem sorunu söylicem valla bu markaya bulaştığıma vin pişmanım 2 yıldır çok çektirdi

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
tamam cihazındaki gsm bantı ile turkcell in gsm bantını karşılaştır .
vodafone ve avea yada bak hangisi uyuyorsa o gsm i kullanacaksın mecburen

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Dostum bende aynı telefon model kullanıyorum. Aşırı derece hızlı interneti var hem wifi hem mobil veriden akıcı bir şekilde video izliyorum ve download edebiliyorum. Ben bu güncellemeler geldiğin de yükledim sonrasında sıfırdan kurdum telefonu herşey akıcı olmaya başladı öneririm sana da

erdal9

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim bide senin dediğin gibi yapalım bakalım.inşallah bi düzelme olur çok saol

• Beğen
Tepkiler: Desaparecido9454

Üst Alt