Symbian oyunu androide uyarlama.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem dora

Üye
    Konu Sahibi
Symbian oyunu androide uyarlama.
Arkadaslar merhaba,baslikta da yazdigim gibi bi nokia modelinde olan symbian oyunu linux tabanli olan androide uyumlu hale getirerek play store ekleme imkanim varmidir acaba,hangi yolu izlemem gerekir??

Hasand.

Hasand.

Üye
Arkadaslar merhaba,baslikta da yazdigim gibi bi nokia modelinde olan symbian oyunu linux tabanli olan androide uyumlu hale getirerek play store ekleme imkanim varmidir acaba,hangi yolu izlemem gerekir??
Bence gereksiz android gibi bir sistemde oyun ve program sıkıntısı yok

furyzer0

furyzer0

Üye
Eğer symbianda linux tabanlı olsaydı mümkün olabilirdi ama symbian linux tabanlı değil...

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Adem dora

Üye
    Konu Sahibi
Bu mu yani verilebilecek en iyi cevap! Fakat ben ben bir oyun kesfetttim hem play store de yok hem cok eglenceli ve cok indirilecek bir oyun. Kisacasi bununla ilgili olarak yardimci olabilecek bir arkadas varsa sevinirim.

furyzer0

furyzer0

Üye
Burası teknik servis falan değil ayrıca böyle bir şey çok olsa ne kadar düzgün çalışır bunu yapman için kodlama bilgisi gerekir en azından anlatabildim mi? Burada kimse sana yardım etmek zorunda değil

Sent from mTalk

onurw58

onurw58

Üye
uygulamayi uyarlanirmi bilmem ama googleplayda yayinlayamassin
cunku telif yer
eger portlamayi basarabilirsen
dandik android marketlerde yayinlayabilirsin
yada apk yolu ile...
hangi oyunu yapmayi planliyosun???

Üst Alt