LG G4 Alacak Arkadaşlar Almayın!!!

Sponsorlu Bağlantılar

GreaTH

GreaTH

Üye
Hocam şans meselesi benim cihazım 38 gündür serviste değişim verildiğinden beri 23 IŞ GÜNU geçti ama cihaz piyasa da yok lg ye kesinlikle güvenme eğer bize de inanmıyorsanız en basiti şikayet var . Com dan bakın bakalım kaç şikayete cevap vermişler günlük lg ye sırf telefon yüzünden kaç yüz tane şikayet gidiyor bakın bakalım daha siteden şikayet etmeyenleri de göz önüne alın bi bakın

Soyle bi arastirdimda Son Cikan Serilerde Sorun olmadigi Yazmislar Seninki Hangi seri Son seri haziran olarak 606c serisiymis. Eski serilerde Oluyomus genelde

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
Soyle bi arastirdimda Son Cikan Serilerde Sorun olmadigi Yazmislar Seninki Hangi seri Son seri haziran olarak 606c serisiymis. Eski serilerde Oluyomus genelde
İnşallah dediğin gibidir sıkıntı yaşamassın. Ama ben daha da LG ye bulaşmam. Ya Iphone ya Samsung başkası yok artık bende.
Hakem heyetiyle uğraşıyorum. 2 ayı geçti totalde. 2 hafta kullanabilmiştim sadece vay be.

wegas23

wegas23

Üye
Kardeş benim ki g3 idi ama söz konusu burda hem cihaz hem firma şansına cihaz iyi çıkarda iki yıl sorunsuz kullanırsan ne mutlu sana şanslısin ama eğer bi sorun çıkar da değişime giderse vay haline o zaman görürsün asıl sen bak bakalım kaç ay sonra telefonu yolluyorlar

GreaTH

GreaTH

Üye
Kardeş benim ki g3 idi ama söz konusu burda hem cihaz hem firma şansına cihaz iyi çıkarda iki yıl sorunsuz kullanırsan ne mutlu sana şanslısin ama eğer bi sorun çıkar da değişime giderse vay haline o zaman görürsün asıl sen bak bakalım kaç ay sonra telefonu yolluyorlar

Bu bootloop sorunu 6.0 Da Oluyomus bunu Fark ettim Kisaca Telefon Gelmeden Iyice arastirdim her seyini :) 7.0 gelene kadar Yukseltmeyi dusunmuyorum

furyzer0

furyzer0

Üye
Bu bootloop sorunu 6.0 Da Oluyomus bunu Fark ettim Kisaca Telefon Gelmeden Iyice arastirdim her seyini :) 7.0 gelene kadar Yukseltmeyi dusunmuyorum
Bootloopun yazılımla bir alakası yok ki ancak öyle düşünüyorsan öyle yap senin bileceğin iş

Sent from mTalk using lumia950

wegas23

wegas23

Üye
g4 un kaç serisi var ? En son serisi hangisi ve hangi seri de ne sorunu var

GreaTH

GreaTH

Üye
g4 un kaç serisi var ? En son serisi hangisi ve hangi seri de ne sorunu var

Ilk Serilerde Bootlop Sorunu Oluyo kardes anakart yuzunden ama Yeni serilerde anakarti Değiştirdikleri icin bi Sorunu olmuyo olmasi kucuk bi ihtimal bn 606c serisi kullaniyorum Haziran Ayi Oluyo 607 Uretildimi bilmiyorum

wegas23

wegas23

Üye
Ilk Serilerde Bootlop Sorunu Oluyo kardes anakart yuzunden ama Yeni serilerde anakarti Değiştirdikleri icin bi Sorunu olmuyo olmasi kucuk bi ihtimal bn 606c serisi kullaniyorum Haziran Ayi Oluyo 607 Uretildimi bilmiyorum
Kardeş bugün telefon teknosa ya geldi açtım ekranın sol tarafı siyah leke di full inanmazsınız belki ama 2 dk sade telefonu açtım sonra direk servise gidip telefonu verdim sade 2 dk kullanabildim ekranin sol tarafı full siyahti beyaz mavi ekranda filan belli oluyordu zaten
ama ürün teşhir ürünüydu acaba değişim de sıkıntı yaparlar mi ? Bi de ben bayi değişimi istemiyorum teknosa telefonu direk değişmiyor ya para iadesi yada üst modeli için para istiyor yani bayi değişimini değilde firma değişimi ile yollarlar mi bi de aldığım fiyata pek dikkat ederler mi cihaz 5 günlük daha bugün elime ulaştı garantiye direk yolladım
bayi değilde firma değişim yaparlar mi ? bi de G4 tahminen kaç günde direk yollarlar ?

GreaTH

GreaTH

Üye
Kardeş bugün telefon teknosa ya geldi açtım ekranın sol tarafı siyah leke di fu ll inanmazsınız belki ama 2 dk sade telefonu açtım sonra direk servise gidip telefonu verdim sade 2 dk kullanabildim ekranin sol tarafı fu ll siyahti beyaz mavi ekranda filan belli oluyordu zaten
ama ürün teşhir ürünüydu acaba değişim de sıkıntı yaparlar mi ? Bi de ben bayi değişimi istemiyorum teknosa telefonu direk değişmiyor ya para iadesi yada üst modeli için para istiyor yani bayi değişimini değilde firma değişimi ile yollarlar mi bi de aldığım fiyata pek dikkat ederler mi cihaz 5 günlük daha bugün elime ulaştı garantiye direk yolladım
bayi değilde firma değişim yaparlar mi ? bi de G4 tahminen kaç günde direk yollarlar ?

Teşhir Bulasmasaydin kardes Kullanilmis veya test Ürünü oluyo Ne hayir Gelirki Bak Kullanamamissin bile. Iade veya degisim hakkinda bi bilgim yok malesef bi arastirin

wegas23

wegas23

Üye
Teşhir Bulasmasaydin kardes Kullanilmis veya test Ürünü oluyo Ne hayir Gelirki Bak Kullanamamissin bile. Iade veya degisim hakkinda bi bilgim yok malesef bi arastirin
Kardeşim vallah bi sefer bulaştım bulaşmaz olaydım yine telefonu servise verdim ama bayi değişimi çıkarsa teknosa bizde ki ürünün arasında ki farkı verirsem değişim olacağını söylüyor

wegas23

wegas23

Üye
lg nın ana sayfasında lg ye mail attım durumu anlattım
Değerli Müşterimiz,

Yasamis oldugunuz olumsuzluktan dolayi firmamiz adina üzgün oldugumuzu belirtmek isteriz.

Belirtmiş olduğunuz şikayetiniz servis müdürlüğüne iletilmiştir.Bekleyen değişim cihazının hızlandırılması ile ilgili bilgi değişim bölümüne iletilmiş olup en kısa süre içerisinde işlemleriniz gerçekleştirilecektir.

Bilgilerinize sunariz.
Saygilarimizla.
Destek almak istediginiz farkli bir konu için çagri merkezimize 444 6 543 nolu telefondan ulasabilirsiniz.

bu mesaji attılar acaba sizce ne olur ? cihaz daha bugun sordugumda daha inceleniyor onay aşamasında denildi acaba bu hafta direk onaylayıp ilk stok gelmesiyle cihazı yollarlar mi ?

wegas23

wegas23

Üye
beyler şimdi bi haftadır geçen perşembe den beri benim daha 5 günlük cihazım değişim onayı bekliyor ve bildiğim kadarıyla bu önümüzde ki hafta lg ye bi parti cihaz gelecekmiş acaba bu gelen cihazdan bana da yollarlar mi yani kore den filan cihaz isterken fazladan mi istiyorlar yoksa o istenen gün kaç tane değişim bekleyen cihaz varsa o kadar mi istiyorlar ? Benim korkum daha cihazın değişim onayı onaylanmadan telefonlar gelip dağıtılıp bana kalmaması sizce öyle bi şey olur mu ? Eğer olursa en az 1 ay beklemek zorunda kalacam tekrar