İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

furyzer0

furyzer0

Üye
Son düzenleme:

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar L820'yi 8.1'de sıfırlayıp, yeni bir hesapla açılış yaptım. Windows Insider yükleyip, ne yaptıysam Windows 10 için güncelleme bulamadı. Microsoft sonradan hesap alanlara vermiyor mu ki Windows 10'u ? Release Preview denedim,fast de edim, slow denedim ama olmuyor. Acaba nerede hata yapıyorum :allalla:

skynet

Üye
Beyler bu bluetooth'u pc ile eşleştirdikten sonra resimde ki seçenkeleri aktif ettiğimde aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak görünüyor ve yüklenmiyor bunlar nedir bilen biri açıklayabilir mi ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Beyler bu bluetooth'u pc ile eşleştirdikten sonra resimde ki seçenkeleri aktif ettiğimde aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak görünüyor ve yüklenmiyor bunlar nedir bilen biri açıklayabilir mi ?
onların ne olduğu bilmiyorum ama sen tam olarak ne yapmak istiyorsunda yapamıyorsun onu yazarsan belki yardımcı olabilirim

skynet

Üye
onların ne olduğu bilmiyorum ama sen tam olarak ne yapmak istiyorsunda yapamıyorsun onu yazarsan belki yardımcı olabilirim
İşte hocam bunların ne işe yaradığını soruyorum :)

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar, son zamanlarda L820'sine 8.1'e döndürüp tekrardan Windows 10 yükleyen var mı ?

skynet

Üye
Arkadaşlar, son zamanlarda L820'sine 8.1'e döndürüp tekrardan Windows 10 yükleyen var mı ?
Sanırım 1.5-2 hafta önce 8.1'e dönüp tekrar ertesi gün win10'a geçmiştim cihaz: L620.

endera

Üye
Yezz Billy 4.7 var temiz win10 yüklü dünyanın en ince tlfnu 400tl verebılırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

teknognc

teknognc

Üye
Arkadaşlar L820'yi 8.1'de sıfırlayıp, yeni bir hesapla açılış yaptım. Windows Insider yükleyip, ne yaptıysam Windows 10 için güncelleme bulamadı. Microsoft sonradan hesap alanlara vermiyor mu ki Windows 10'u ? Release Preview denedim,fast de edim, slow denedim ama olmuyor. Acaba nerede hata yapıyorum :allalla:
Gençlik Windows 10 için bana da güncelleme gelmiyordu sonra Windows 10 Yükseltme Danışmanı uygulamasını indirip güncellemeyi aldım

furyzer0

furyzer0

Üye
furyzer0

furyzer0

Üye
Tamam sorun yok zaten x30 cihazlarında arkadaşın cihaz x20 serisi olduğundan onlara windows 10 gelmemişti insider üzerinden veriliyordu artık o da kalkmış sanırım ondan bahsediyor

Sent from mTalk using lumia950

serinaga

serinaga

Üye
Tamam sorun yok zaten x30 cihazlarında arkadaşın cihaz x20 serisi olduğundan onlara windows 10 gelmemişti insider üzerinden veriliyordu artık o da kalkmış sanırım ondan bahsediyor

Sent from mTalk using lumia950

Aynen öyle olmuş, X20'lere insider desteği kalkmış, 8.1'e geri dönecekler bir kere daha düşünsünler ...

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bu x20lerin içine resmi olarak w10 güncellemesini alan tek x20 cihaz olan 1520 dahil değildir sanırım? :)

serinaga

serinaga

Üye
bu x20lerin içine resmi olarak w10 güncellemesini alan tek x20 cihaz olan 1520 dahil değildir sanırım? :)

O değil tabiki de, şuan kullanıyorum, Redstone alan tek cihaz ve son güncellemeden sonra muhteşem oldu stabilite vs.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
O değil tabiki de, şuan kullanıyorum, Redstone alan tek cihaz ve son güncellemeden sonra muhteşem oldu stabilite vs.

Yapı 14393.5'in Lumia 920 üzerinde de son derece iyi çalıştığı söyleniyor.

Üst Alt