Yardım APKTOW10M error8(error bootstrapping the device)

Sponsorlu Bağlantılar

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
APKTOW10M error8(error bootstrapping the device)
selam millet. :D lumia 735 model telefonuma APKTOW10M programıyla apk portlamaya çalıştım.herşey güzel gidiyordu telefondan geliştirici modunu açtım görünürlüğü de açtım.sırada telefonla bilgisayarı eşleştirme vardı eşleştirme kodunu bilgisayara girdim ve eşleştir e bastım şu hatayı verdi:
Error 8 (Error bootstrapping the device)
varmı bu sıkıntıyı çözebilecek bir arkadaş. :D

humanhunter

humanhunter

Üye
Telefonunuzda hangi sürüm yüklü ?

furyzer0

furyzer0

Üye
Windows 10 mobile ın yeni surumlerinde apk yükleme özelliği iptal oldu yerine ios portu uygulamaları yükleniyor artık ancak sadece kaynak koduna sahipsen apk gibi ios daki ipa dosyası iş görmüyor yani

Sent from mTalk using lumia950

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzda hangi sürüm yüklü ?
10586.420 (insider değil resmi sürüm)
Windows 10 mobile ın yeni surumlerinde apk yükleme özelliği iptal oldu yerine ios portu uygulamaları yükleniyor artık ancak sadece kaynak koduna sahipsen apk gibi ios daki ipa dosyası iş görmüyor yani

Sent from mTalk using lumia950
kaynak kod derken ? yazılım bilgisi gerektiren bir işlemmi?ben bilgisayardan ve telefonlardan bayağı anlarım fakat yazılım bilgim yok yapabilirmiyim ?

furyzer0

furyzer0

Üye
10586.420 (insider değil resmi sürüm)

kaynak kod derken ? yazılım bilgisi gerektiren bir işlemmi?ben bilgisayardan ve telefonlardan bayağı anlarım fakat yazılım bilgim yok yapabilirmiyim ?
yazılım gerektirmiyor ancak uygulamanın geliştiricisi kaynak kodu internete koymadıysa yapamazsınız yani geliştiriciye kalmış o izin verdiyse ancak yapabilirsiniz

Sent from mTalk

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
yazılım gerektirmiyor ancak uygulamanın geliştiricisi kaynak kodu internete koymadıysa yapamazsınız yani geliştiriciye kalmış o izin verdiyse ancak yapabilirsiniz

Sent from mTalk
hiç uğraşma diyosun yani :D araştırdım biraz visual studio 2015 lazımmış kim indirecek 7 gb dosya :)

furyzer0

furyzer0

Üye
hiç uğraşma diyosun yani :D araştırdım biraz visual studio 2015 lazımmış kim indirecek 7 gb dosya :)
muhtemelen 7 gb değil daha fazla çünkü windows 10 sdk sı da gerekiyordur
demek istediğim kaynak kodu internette varsa yaparsın yoksa geliştiriciye kalmış

Sent from mTalk

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederi yardımlarınız için ☺

Üst Alt