Duyuru Yeni 2016 Forum Tasarımı Tüm Detaylar ve Öneriler

Sponsorlu Bağlantılar

killlerman

Üye
Sayfalari çek çek bitmiyor cihaz ekraniniz 6 inc se bilemem.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
2 önerim olacak 1.cisi konuya yorum yapıldığında bildirim sesi gelse konuyla alakalı
2.önerim ise profilimde youtube dan müzik paylaşmak istiyorum link olarak değilde youtube olarak görünse video gibi

0MG90

0MG90

Üye
Şikayetlere kimse bakmıyor mu?!

0MG90

0MG90

Üye
4 gün sonra yine yazıyorum şikayetlere bakan var mı?!!!
Ayrıca site neredeyse her gün Error 502 hatası verip yeniden açılıyor.

ANIL

ANIL

Admin
Bakıyoruz tabi ki ayrıca 50 dakika önce şikayet etmişsin uzun bir süre değil. Hata ile ilgili @Ozan ilgilenecektir.

0MG90

0MG90

Üye
4 gün önce de şikayet ettim. Ondan önce de şikayet ettim.

ANIL

ANIL

Admin
Hepsi ile ilgilendik zaten. 4 gün bekletmedik ki. Olabildiğince hızlı ilgilenmeye çalışıyoruz ancak arada gecikmeler olabiliyor.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Hepsi ile ilgilendik zaten. 4 gün bekletmedik ki. Olabildiğince hızlı ilgilenmeye çalışıyoruz ancak arada gecikmeler olabiliyor.
aynen,şikauete bkuılma süreleri ile ilgili bit sorunumuz olduğunu düşünmüyorum:)

Jan

Jan

Üye
Ben resim eklemek için herhangi bir şey göremiyorum telefonum c6 01. Önceden vardı mavi beyaz iken şuan turuncu olduğundan çok eksik var inşallah yeni bir ara yüz kazandırılır.. İyi çalışmalar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Ben resim eklemek için herhangi bir şey göremiyorum telefonum c6 01. Önceden vardı mavi beyaz iken şuan turuncu olduğundan çok eksik var inşallah yeni bir ara yüz kazandırılır.. İyi çalışmalar
Şu seçenek yok mu?
Bir ekran görüntüsü atabilir misin?
Yanıtlama kısmını alarak.

He normal resim ekleme seçeneği çoğu kimsede yok. Sadece bazılarında ve rütbeli kişilerde var, anca resmi yükleme sitelerinden yükleyip linki koyabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Jan
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hangi tarayıcıdan girmektesin ?

• Beğen
Tepkiler: Jan
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
4 gün sonra yine yazıyorum şikayetlere bakan var mı?!!!
Ayrıca site neredeyse her gün Error 502 hatası verip yeniden açılıyor.
Aynı anda birden fazla sekme açarak çok fazla sekmede mi işlem yapıyorsun ? 502 geçici olarak engelliyor muhtemelen çünkü genel bir bağlantı kısıtlama sorunu yok.

Jan

Jan

Üye
Blastear evet dostum o resimdekiler önceden vardı şimdi yok . Mesut opera mini den giriyorum her zaman ki gibi..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Blastear evet dostum o resimdekiler önceden vardı şimdi yok . Mesut opera mini den giriyorum her zaman ki gibi..
Opera mini tasarımında onlar zaten yoktu, masaüstü sürüme geçiş vardı o kaldırıldı operadan girince sadece bir tema açılmakta diğerine geçmemekte, o yüzden tarayıcıyı değiştirebilirsin bir dosya ekleme durumu olunca.

Jan

Jan

Üye
Yani telefonun kendi tarayıcısından dosya ekleyebiliyorum doğru mu

0MG90

0MG90

Üye
Aynı anda birden fazla sekme açarak çok fazla sekmede mi işlem yapıyorsun ? 502 geçici olarak engelliyor muhtemelen çünkü genel bir bağlantı kısıtlama sorunu yok.
Evet 3-4 sekme açıkken hata veriyor. Biraz önce konu açtım yine o hatayı verdi mesela.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Evet 3-4 sekme açıkken hata veriyor. Biraz önce konu açtım yine o hatayı verdi mesela.
Çoklu sekmede sizi engelliyor, mümkün oldukça 1-2 sekmede işlemlerinizi yapmanızı tavsiye ederim. Yine de bir çözüm yolu geliştireceğiz.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Jan
exp_l0it

exp_l0it

Üye
facebook'daki gibi bildirim olayi yapilsa guzel olmaz mi? bildirimleri sagdan gostersin siteye girmeden

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
Adilx05

Adilx05

Üye
Bence bi önceki daha iyiydi ama :)

Üst Alt