Win 8.1 ATİ ekran kartını görmüyor(çözüldü)

Sponsorlu Bağlantılar

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
Win 8.1 ATİ ekran kartını görmüyor(çözüldü)
selam olsun size güzel insanlar.Bende ''asus eah3450 512mb''(ATİ) ekran kartı var. Düne kadar Windows 7 ultimate 64x sistem kullanıyordum.windows 7 yüklü iken ekran kartım skıntısız çalışıyordu (driver olmadan bile).bugün windows 8.1 single language x64 yükledim bilgisayara ekran kartımı standart grafik bağdaştırıcısı olarak gördü üstelik 512 mb olan kartı 256 olarak gördü.bende driverleri yüklemeye karar verdim fakat windows 8.1 için driverini bulamadım o yüzden windows 7 için olanını kurdum.kurmama rağmen ekran kartını standart ekran bağdaştırıcısı olarak görüyor anlayan varsa yardım etsin lütfen. :)

hsno7

hsno7

Üye
aynı sorunu bende yaşadım hatta konu bile açmıştım 2 gün önce ama kendim çözdüm :D şunu indir.Ekran kartı modeli yazıyor programda en başta.Look up de modelini öğren googlede arat çıkıyor driver.

Son düzenleme:
serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim.müsait bir zamanda denicem sonucu bildiririm :D
aynı sorunu bende yaşadım hatta konu bile açmıştım 2 gü önce ama kendim çözdüm :D şunu indir.Ekran kartı modeli yazıyor programda en başta.Look up de modelini öğren googlede arat çıkıyor driver.
hay allah razı olsun senden dostum heryerde aradım bulamadım çözümü senin yol işe yaradı
ben asus un sitesinde aramıştım meğersem amd nin sitesindeymiş driver :)

• Beğen
Tepkiler: hsno7