Haber Teleservice Değişim Süreci Paylaşımlarımız

Sponsorlu Bağlantılar

mesutcinik

mesutcinik

Üye
Arkadaşlar bu cihaz değişimi ile alakalı Microsoft'a nasıl ulaşabilirim?
Microsoft'ta ki yetkiliyi arayıp görüştüm. Lumia 1520 için artık cihaz değişimi değil de direk olarak ücret iadesi yaptıklarını söylediler. Artık bir ay da bunun için bekletirler. Ama 640 önermelerinden daha iyidir heralde.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Arkadaşlar bu cihaz değişimi ile alakalı Microsoft'a nasıl ulaşabilirim?
Microsoft'ta ki yetkiliyi arayıp görüştüm. Lumia 1520 için artık cihaz değişimi değil de direk olarak ücret iadesi yaptıklarını söylediler. Artık bir ay da bunun için bekletirler. Ama 640 önermelerinden daha iyidir heralde.
Para iadesi çok daha mantıklı olmuş kesinlikle.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Arkadaşlar 925 şarj konusunda iyice saçmaladı 3 saatte filan şarj oluyor ve durduğu yerde şarjı gidiyor 8.1 de de 10 dada aynı durumda şimdi ben bunu garantiye 10 yüklü iken mi göndereyim yoksa 8.1 yükleyip öyle mi göndereyim

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Arkadaşlar 925 şarj konusunda iyice saçmaladı 3 saatte filan şarj oluyor ve durduğu yerde şarjı gidiyor 8.1 de de 10 dada aynı durumda şimdi ben bunu garantiye 10 yüklü iken mi göndereyim yoksa 8.1 yükleyip öyle mi göndereyim
Bence 8.1 yükle ve gönder

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Peki mağazadan mı göndereyim yoksa kargodan kendim mi göndereyim
Birde kargo ile karşı ödemeli mi gönderiliyor

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Benim imei ile kim kayıt yapar aklım almıyor bu numara ile bir ön kayıt vardır ve başka müşteriye aittir diye yazı çıkıyor
Herhangi bir fikri olan kimse yok mu

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Benim imei ile kim kayıt yapar aklım almıyor bu numara ile bir ön kayıt vardır ve başka müşteriye aittir diye yazı çıkıyor
Herhangi bir fikri olan kimse yok mu
Yazarken yanlış yazmış olmayasın

mesutcinik

mesutcinik

Üye
kafayı yiyecem hala aynı durum devam ediyor
en iyisi aldığım mağazaya vermek onlar göndersin uğraşmak istemiyorum yoruldum
Bu microsoft'un sitesinde yer alan diğer teknik servis noktaları da teleservice'e mi bağlı dostlar?

agahdgr

agahdgr

Üye
İkinci değişim cihazı surecine girmiş bulunuyorum. Ufak Bi garanti suresi problemi yaşadık ama faturayı gonderdikten sonra sureyi uzattılar. Şu an hangi cihazları dağıtıyorlar merak ediyorum. 830 a karşılık en azından aynı modeli gonderseler razıyım. Şimdilik bi hafta oldu. Bakalım ssabretmeyi iyi oğrendik teleservisten

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
İkinci değişim cihazı surecine girmiş bulunuyorum. Ufak Bi garanti suresi problemi yaşadık ama faturayı gonderdikten sonra sureyi uzattılar. Şu an hangi cihazları dağıtıyorlar merak ediyorum. 830 a karşılık en azından aynı modeli gonderseler razıyım. Şimdilik bi hafta oldu. Bakalım ssabretmeyi iyi oğrendik teleservisten
640XL verirler yarın :D

agahdgr

agahdgr

Üye
640XL verirler yarın :D
Onumu dağıtıyorlarmış şu an. Faturam 1500 e yakın. İlk değişimden önceki cihazım 930 du. Gerçi fatura tutarlarına gore adil bir değişim kararı vermediklerinide biliyoruz ama bekleyelim bakalım.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Onumu dağıtıyorlarmış şu an. Faturam 1500 e yakın. İlk değişimden önceki cihazım 930 du. Gerçi fatura tutarlarına gore adil bir değişim kararı vermediklerinide biliyoruz ama bekleyelim bakalım.
1520'ler de fatura yüksek ve ikame edecek cihaz olmadığı için para iadesi yapıyor MS. Belki sende ondan yararlanırsın faturan yüksekmiş.

agahdgr

agahdgr

Üye
Cihaz değişimi çıktı ama sanmıyorum faturayı odeyeceklerini.

Üst Alt