İpucu Sony Xperia X Performance için yeni tanıtım yayınlandı! 0.06 saniyede kamera performansı!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia X Performance için yeni tanıtım yayınlandı! 0.06 saniyede kamera performansı!
Sony Xperia X serisinin en önemli özelliklerinden biri kamerası. Sony Xperia Tayvan hesabının paylaştığı yeni tanıtımda telefon kilitliyken hızlı başlatma ve hibrit otofokusla 0.06 saniyede fotoğraf çekmesini gösteriyor. Tanıtımın oldukça iyi olduğunu söylemek lazım.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ayrıca Xperia X Performance'ın Tayvan tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt

furyzer0

furyzer0

Üye
Adamlar ne ile pazarlayacağını şaşırdı 0.06 saniye çekmesi tamam iyi güzel de son kullanıcı sırf bunun için sony alacak değil yine seveni alır...

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: egrvalfi
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Adamlar ne ile pazarlayacağını şaşırdı 0.06 saniye çekmesi tamam iyi güzel de son kullanıcı sırf bunun için sony alacak değil yine seveni alır...

Baya önemli bir özellik yalnız bu. Kilit ekranında tuşa bastığın an odaklayıp fotoğraf çekiyor.
Zaten her ülkede satışa sunulmadı. Sonraki amirali bekliyor herkes.

furyzer0

furyzer0

Üye
Baya önemli bir özellik yalnız bu. Kilit ekranında tuşa bastığın an odaklayıp fotoğraf çekiyor.
Zaten her ülkede satışa sunulmadı. Sonraki amirali bekliyor herkes.
Kişiden kişiye değişir hem fotoğraf çekme hızındansa fotoğraf kalitesi daha önemli bence. Önemli olan bu ozellik başka markaları tercih eden kişileri kendine çeker mi? Hayır

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Kişiden kişiye değişir hem fotoğraf çekme hızındansa fotoğraf kalitesi daha önemli bence. Önemli olan bu ozellik başka markaları tercih eden kişileri kendine çeker mi? Hayır

Herhalde kişiye göre değişir. İyi olup olmadığını da kullanıcıları söyleyecek. Videoda iyi duruyor. Kötü de olmaz zaten. Kamera sensörü gayet iyi.

Üst Alt