Duyuru Yepyeni Değişen Rütbe Sistemi (Edge/3G/4G/5G Seviyeleri)

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Hâlâ 3310 kullanan abiler amcalar gibiyim teknoloni geliştiği halde 4.5 g oldu hala edge kullanıyorlar :) benimde 8 yıllık uyeligin olmasina ragmen hala 3310 ile takılır gibiyim :)
malesef forumdaki rütbelerin belirlenmesinde üyelik tarihine bakılmıyor:)

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Hayırlı olsun....

• Beğen
Tepkiler: Ozan
Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Benimki kaç çekiyor bakalım :)
Edit: 2 çekiyormuş :( yükseltmem lazım

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
cihanata_1

cihanata_1

Üye
2,5G, 3.5G, 4.5G gibi mobil iletişim standardı olmadığı için dahil etmedik.
UMTS 3g iken HSPDA 3.5g LTE 4.g LTE ADVANCED ise 4.5g sayılıyor (ki zaten 4g için bu isme alıştık) bence olabilir aslında yani:)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Düşünülebilir bu öneri o da artık zamanla bu terimlere alışıldığı için. Normalde 2016 yılına kadar 4.5g diye birşey bilinmiyordu 4g biliniyordu en fazla o da hayal ile gerçek arasındaydı birçok kişi habersizdi :)

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1

PixelWolf

Üye
Biz hiç değişmiyoruz yani. :lol
1.5 yılın ardından garip geldi..

Ama ayrılmış gibi oldum böyle. Üzdü beni. Ben de cinsiyeti erkek yapıp rütbelerimi görmek istiyorum :(

• Beğen
Tepkiler: bbakkus ve bilalbilik
bilalbilik

bilalbilik

Üye
Gerçekten daha güzel bir rütbe sistemi olmuş eskiden çok kafa karıştırıcıydı.

• Beğen
Tepkiler: Ozan
bbakkus

bbakkus

Üye
banlı üyenin sıyahı çok hoşuma gitti ama olsundu

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
MusTiStyLe

MusTiStyLe

Üye
Kadın Üye Biraz Kaba Olmuş Bayan Üye Diye Geçse İdi Daha Hoş Olabilirdi Diğer Herşey Hepsi Güzel.

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Kadın Üye Biraz Kaba Olmuş Bayan Üye Diye Geçse İdi Daha Hoş Olabilirdi Diğer Herşey Hepsi Güzel.
Zaten bayan üye yazıyordu. Sağolsun erkekler kendilerini kadın sanıp olaya el attı ve kadınların hakkını savunup olması gerekenin kadin olduğunda ısrar edip değişti.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Normalde olması gereken tabir "Kadın" aslında. Bize kaba gibi gelse de doğru olanı yaptık.

• Beğen
Tepkiler: PixelWolf
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
UMTS 3g iken HSPDA 3.5g LTE 4.g LTE ADVANCED ise 4.5g sayılıyor (ki zaten 4g için bu isme alıştık) bence olabilir aslında yani:)
WCDMA ne oluyor peki [emoji1]

Posta güvercini ile gönderildi ;)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
3 çeyrek mi

cihanata_1

cihanata_1

Üye
WCDMA ne oluyor peki [emoji1]

UMTS (Universal Mobile Telecommunications System) nedir?
3G, pekçok değişik teknolojiler kullanılarak sağlanabilir. UMTS işte bu 3G teknolojilerinden bir tanesidir. Herhangi bir "UMTS" cihazı SIM kart kullanmak suretiyle 3G şebekesine ulaşmak için kullanılabilir .

W-CDMA nedir? (Wideband CDMA)
W-CDMA, UMTS "3G" teknolojisinin bir parçasıdır. WCDMA, 3G'nin kullanılan diğer bir ifade şeklidir.

HSDPA nedir? (High Speed Packett Access)
HSDPA aynı zamanda "3.5G" olarak adlandırılmaktadır. HSDPA, UMTS "3G" teknolojisinin daha geliştirilmiş halidir. 3.5G şebekesi 3G şebekesinden de hızlıdır.

maxirabit

maxirabit

Üye
Kadın üye mi, o rütbe olursa kaçarlar, kadın olduğunu direkt belli ediyor zaten erkeğin yoğun olduğu bir yerde, rütbeyide kadın olarak belirtirseniz, başlığı açar, işini halleder, sonrada uğramaz. Askeri rütbe seviyesi vardı önceden, bu farklı olmuş ama üye olarak kendimi bağlantı hızı gibi görür oldum :D

• Beğen
Tepkiler: PixelWolf
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Forumda 50.000 üstü mesajı olanı görmedim. Gören var mı? :) :) :)

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
..

king662002

king662002

Üye
Asker rütbeleri iyiydi ne güzel gaza geliyodum simdi rutbe atlamak zor.

Üst Alt