Superonline Yalın ADSL Taşıma...

Sponsorlu Bağlantılar

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
    Konu Sahibi
Superonline Yalın ADSL Taşıma...
Merhaba arkadaşlar, Superonline yalın ADSL üniversiteli 50gb adil kullanım noktalı(akn) 16mbps 59 ₺ falan fişman aboneliğim bulunmakta. Yeni abonelik düşünen arkadaşlar için yeniden düşünülmesi gereken bir konu olduğunu söylemek istiyorum. İlk zamanları gerçekten çok iyiydi ve hatta akn falan yokmuş gibiydi ama sonradan yavaşlamalar başladı. Geçenlerde de adres değişikliği yaptım başvuru alındı falan iyi güzel, 3.günde de hattın bağlandığına dair bilgi sms i geldi ancak eve geldiğimde internetin olmadığını görüp müşteri hizmetlerini aradım. Adamlar gelip ankastre kutusuna bi kablo üzerine kağıt bırakıp internetin bağlandığını söylemiş ancak o 2 kablonun da bi ucu boşta... Daireye gelen kabloya bağlamamışlar... Sonuç olarak kendi kablomu kendim bağladım ve müşteri hizmetlerinin hiçbir şey yapmadığını gördüm.. İnternet aboneliği düşünen arkadaşların müşteri memnuniyetinin bu kadar düşük olduğu bir servis sağlayıcısını mecbur kalmadıkça ilk sıraya koymamasını tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hikmet366
siepls13

siepls13

Üye
bende süperonline kullanıyorum 8 ay felan oluyor dediğin gibi akn yok gibi hızda gayet iyi hat taşıma talebinde bulunduk ev değişikliği sebebiyle şuan beklemedeyiz gelişme olursa yazarım

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1

Üst Alt