Çil/Sivilce/Leke Yok Etme [%100 Kesin Çözüm]

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumdan faydalandınız mı ?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Çil/Sivilce/Leke Yok Etme [%100 Kesin Çözüm]
Merhaba arkadaşlar , erkek olmama rağmen çoğu bayan arkadaşlarımızın ve kardeşlerimizin ciltlerine çok önem verdiğini bildiğimden burda bu konuyu açmak istedim.
Az sonra anlatacağım yöntem yakın arkadaşım tarafından denendi.Eskiden yüzünde oldukça fazla çil vardı ve açık renkte değildi yani,bildiğimiz baya vardı yüzünde.Çilin yanısıra fazla da sivilce vardı.Bu yöntemle çilleri nerdeyse yok etti.Nerdeyse diyorum çünkü yapmaya başlayalı bir buçuk hafta civarı oldu.Tamamen geçmesi için en az bir ay bu işlemi uygulamanız gerekiyor.

Ve gelelim tarife.
Öncelikle şunu belirteyim,bu işlemi sadece midesi kaldıranlar denesin,kendine güvenen cengaver arkadaşlar denesin :D , çünkü işlemimiz sıradan değil :)

Neyse olay şu ;
Sabah kalktığınızda bir kez küçük tuvalet ihtiyacınızı gideriyorsunuz.
Bundan bir sonra ki idrarınızı (çişinizi) pamukla yüzünüzde çil/leke ve sivilce bulunan kısma uyguluyorsunuz.
Uyguladıktan sonra bu maskemsi idrarı :D yüzünüzde istediğiniz kadar bekletebilirsiniz.Ama bence en az 10 dakika bekletin.Yüzünüzdeki yanmayı hissedeceksiniz.

Bu tarifi Rus/Ukraynalı bayanlarda uygulamaktadır,bilindiği üzere en iyi ciltte onlardadır :)
Bu konu da yazanlara kesinlikle güvenebilirsiniz.Denemekten zarar gelmez.
Eğer idrarınızdan mikrop kapmaktan korkuyorsanız korkmayın,bugüne kadar bu işlemden olumsuz etkilenen olmadı.Çok kişi tanıyorum uygulayan.
Zaten bu idrar ünlü markaların cilt için üretilen ürünlerinde de bulunuyor diye biliyorum.
İsterseniz idrarın daha birçok faydasını araştırabilirsiniz.O değersiz sandığınız idrar sizi muhteşem pamuk gibi bir ciltle tanıştırabilir.
Baya gaz verici konuştum,kendimle gurur duyuyorum şu an,gerisi sizde artık,Hadi bakalım,saygılar...

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Ciddi misin :ehe

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Ciddiyim tabi ahbap :D bu işin şakası olur mu,en sinir bozucu olaylardan birinin çözümü bu yani :D

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Hadi yaptik diyelim sonra leş gibi kokmayalim :hmmm

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Bişeyleri başarmak için zorluklara katlanmak zorundasın , kokma sorununa şu an bir çözüm söyleyemem , ama bunu tatil sürecinde yaparsan iyi olur aslında.Tatilin 1 ayını evde geçirebilirsen geçir.Geçiremiyosan artık bilemiyorum :)

atakanokur

atakanokur

Üye
kaç kere uygulamalıyız?

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
@atakanokur 1 ay boyunca her gün yüzüne uygulayacaksın.İstediğin vakit olabilir ama dediğim gibi ilk değil ikinci idrar olacak.

muhsin15

muhsin15

Üye
İkinci idrar ne demek ?

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
İkinci idrar,sabah kalktığınızda ilk yaptığınız idrar değilde,ikincisi yani.İdrarınızı sabah bir kez giderin,ikinci idrarı uygulayın.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Lan bunu yapacagıma spermlerimi sürerim yüzüme daha iyi hiç yoktan mikrop yok

--blooder--

--blooder--

Üye
    Konu Sahibi
Bakın ahbaplar,burda sallama bilgi söylemiyorum,ya da ordan burdan duyduklarımla sizi heveslendirmiyorum.Bizzat tanık olduğum kişiler var :D denemiş çok kişi tanıyorum.Bu arada idrar mikrop taşır ancak sana zararı dokunmaz,göz kısımlarına sürmezsin olur biter.Normal kremlerde göz kısmına sürülmez bilindiği üzere.Spermden daha faydalı olduğuna emin olabilirsin,insanları soğutmayalım lütfen :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
Bakın ahbaplar,burda sallama bilgi söylemiyorum,ya da ordan burdan duyduklarımla sizi heveslendirmiyorum.Bizzat tanık olduğum kişiler var :D denemiş çok kişi tanıyorum.Bu arada idrar mikrop taşır ancak sana zararı dokunmaz,göz kısımlarına sürmezsin olur biter.Normal kremlerde göz kısmına sürülmez bilindiği üzere.Spermden daha faydalı olduğuna emin olabilirsin,insanları soğutmayalım lütfen :)
Yanlış anlama dostum. Tabiki de iyidir kimseyi etkilemek istemiyorum. Çoğu kişi ilk defa duyduğu için böyle tepkiler verebiliyor.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

iilkana

Üye
tavsiyeleriniz için teşekkürler

Üst Alt