Püf Noktası Desteklenmeyen Cihazlara Redstone Yapılarını Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
Telefona indirip ayarlardan geliştirici modunu aktif ettikten sonra dosyayı açarak yükleyebilirsiniz.
maalesef yüklensinmi diyor.sonra sonra dosya gezginine geri dönüyor.sadece tele root tools ve vcreg yükleyebildim
onlardada unlock yaptım ama nafile

humanhunter

humanhunter

Üye
maalesef yüklensinmi diyor.sonra sonra dosya gezginine geri dönüyor.sadece tele root tools ve vcreg yükleyebildim

Arkaplanda yükleniyor uygulama, biraz önce yükledim hatta

YkPkY

YkPkY

Üye
Arkaplanda yükleniyor uygulama, biraz önce yükledim hatta
ben hiçbirşey yükleyemiyorum maalesef roottooldan başka
sonunda yükleyebildim
denilenleri yaptım.glance halen açılmıyor,yüklenmiyor

gardi

gardi

Üye
ben hiçbirşey yükleyemiyorum maalesef roottooldan başka
sonunda yükleyebildim
denilenleri yaptım.glance halen açılmıyor,yüklenmiyor

bende bunun için uğraşıyorum şuan. gözatma zaten telinde mevcut olması lazım. telefonu kapat aç bi kontrol et.sonra o glance screen güncelleme denetleyince çıkıyor ve güncelleyebiliyorsun.bu arada kodları eksiksiz yaptınmı ve nasıl ekleniyor Interop ile bi örnek atsan iyi olur ekran resmi falan.

furyzer0

furyzer0

Üye
Mağazadan mobile task managerı yükle apps kısmında app deploy etme yeri var oradan deploy edebilirsin

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
humanhunter

humanhunter

Üye
mağazadan yüklemeye çalışmayın, önce verilen kayıtları kayıt defterine girin yeniden başlatıp göz atma ekranının çalıştığına emin olun ondan sonra mağazadan güncelleyin.Eğer göz atma ekranı hiç yüklü değil ise internetten eski versiyon xap bulup telefona atıp telefon üzerinden yükleyebilirsiniz, pc üzerinden deploy etmeye çalışmayın

YkPkY

YkPkY

Üye
mağazadan yüklemeye çalışmayın, önce verilen kayıtları kayıt defterine girin yeniden başlatıp göz atma ekranının çalıştığına emin olun ondan sonra mağazadan güncelleyin.Eğer göz atma ekranı hiç yüklü değil ise internetten eski versiyon xap bulup telefona atıp telefon üzerinden yükleyebilirsiniz, pc üzerinden deploy etmeye çalışmayın
En son onu denemek istedim ama xap bulamadım hiç.

920 Redsone mTalk'tan gönderdi

gardi

gardi

Üye
interop tools registry browser kısmında o dizine gidin HKLM\Software\OEM\Nokia alt menüden "add key" diyerek adına lpm yazın.

glance çalışır hale geldikten sonra güncellenebilir sorun olmuyor

interop tools registry browser kısmından HKEY_LOCAL_MACHİNE bölümünden ilgili dizine gidiyorum ve add keyden ekleme yapıyorum ve şu hatayı veriyor'' we couldn't add the specified key,no changes to the phone registry were made''diyor ve eklemiyor.kayıt defterini açmadan önce interop tools kısımlarından başka bi ayar falan yapılıyormu? 3 gündür uğraşıyorum baydı artık bi yardımcı olunda şu ekran işini bi halledeyim.

gardi

gardi

Üye

göz atma ekranının xapı var bende onu kurmuyor pc ile de kurmuyor telefon dosya yöneticisinden de kurmuyor appx olanı kuruyor.

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
bende bu dizinlerin bazıları yok mesela bu yok
HKLM\Software\OEM\Nokia\lpm
onları nasıl yapabiliriz. ve birde bu işlemde sonra glance screen uygulamasını güncellersek sorun olurmu ?
Onları yapmanıza gerek yok siz registry editor kısmından kayıtları girerseniz eğer olmayan kısımlar kendiliğinden eklenecektir :)

• Beğen
Tepkiler: gardi
gardi

gardi

Üye
Onları yapmanıza gerek yok siz registry editor kısmından kayıtları girerseniz eğer olmayan kısımlar kendiliğinden eklenecektir :)
Hocam yap bi örnek ekran görüntüsü falan.birde hangi uygulama ile yapıyoruz.vrec custom pdf,interep tools .

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Dizin >> HKLM\Software\OEM\Nokia\lpm
{
Anahtar >> Enabled (dword)
değer >> 1
}
Mesela şu kısmı giriyorum;

ilk olarak interop tools uygulamasından registry editor kısmına girin daha sonra benim mesajdan dizin kısmının " hklm\ " den sonrasını kopyalayın registry key path kısmına yapıştırın (registry hive kısmında HKEY_LOCAL_MACHİNE seçili olduğundan emin olun) registry value name yazan kısma enabled registry value data yazan kısıma 1 i yapıştırın. Anahtar kısmında parantez içinde yazan dword kelimesinin karşılığı integer olduğu için uygulamadan integer seçin (diğerleri aynı) en son write data butonuna basacaksınız. :)
Hocam yap bi örnek ekran görüntüsü falan.birde hangi uygulama ile yapıyoruz.vrec custom pdf,interep tools .

• Beğen
Tepkiler: humanhunter ve gardi
gardi

gardi

Üye

ilk olarak interop tools uygulamasından registry editor kısmına girin daha sonra benim mesajdan dizin kısmının " hklm\ " den sonrasını kopyalayın registry key path kısmına yapıştırın (registry hive kısmında HKEY_LOCAL_MACHİNE seçili olduğundan emin olun) registry value name yazan kısma enabled registry value data yazan kısıma 1 i yapıştırın. Anahtar kısmında parantez içinde yazan dword kelimesinin karşılığı integer olduğu için uygulamadan integer seçin (diğerleri aynı) en son write data butonuna basacaksınız. :)

Canavar oldu :) Hocam çok teşekkür ederim sağolun işiniz gücünüz rast gitsin.iyi akşamlar

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
humanhunter

humanhunter

Üye

Buyrun bunu deneyin >>
direkt telefon içerisinden kurulum yapın kurmadan önce ayarlar>diğer eklenenler 'de "göz atma" yüklü Olmadığına emin olun.

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
YkPkY

YkPkY

Üye
Buyrun bunu deneyin >>
direkt telefon içerisinden kurulum yapın kurmadan önce ayarlar>diğer eklenenler 'de "göz atma" yüklü Olmadığına emin olun.
Yok hiç çıkmadı zaten redsoneye geçtiğimden beri
Saolasın kardeşim ama yine yok :(

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Yazılanları okuyorum da baya bir bilgi birikimi mevcut bence bu gidişle Microsoft a rakip bile olabilir siniz arkadaşlar. Şaka bir yana size helal olsun diyorum başka bir şey demiyorum Microsoft u bile kandırıyor sunuz ya mükemmelsiniz. Çalışmalara devam. Edgeye de eklenti kurabilirseniz sistem tamam dır. :ehe

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ben de uzun zamandır yeni yapıları ve arkadaşları takip ediyorum. Ama anladığım kadarı ile bir L920 için yeni yapılara geçmeye değecek değişiklik ya da yenilik yok. Galiba bizim telefonlar için sadece makyajdan ibaret. Yeni özellikler olsa bile bunların hem bunca uğraşa değecek kadar (desteklenmemiş l920 ye Redstone yükleme) hem de rahatça kullanılabilir seviyede olacak kadar olmuş oturmuş olması gerekiyor.

Emekli Amiral Lumia 920.

YkPkY

YkPkY

Üye

vallaha oldu hocam.,eline emeğine sağlık.tebrik ederim seni :thumbup:
ama çalışmıyor :agla2:

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
vallaha oldu hocam.,eline emeğine sağlık.tebrik ederim seni :thumbup:
ama çalışmıyor :agla2:
Nasıl çalışmıyor, ayarlara göz atma ekranı geldi mi sizin? Bende bi süre uğraştım ama benim glance güncel sürüm olduğu için sıfırlamak zorunda kalmıştım :) yani sizde sıfırlayarak deneyebilirsiniz

.BlueTR

.BlueTR

Üye
512lere de bi yöntem bulunsa artık :dry:

Üst Alt