Yardım Sony Xperia E3 Tuhaf Sorun ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sessız

Sessız

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia E3 Tuhaf Sorun ?
Konuyu nasıl anlatayım emin değilim ama kısaca özetlemek gerekirse telefonun yazılımı sürekli çöküyor, daha yeni son sürüm yazılımını yükledim ama uygulamaları güncellerken kapandı ve bootta takılıyor. ( videoyu en kısa sürede yüklerim ) çözümü bilen varsa bi destek versin lütfen.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Cihazınıza ROOT işlemi gerçekleştirdiniz mi?

Sessız

Sessız

Üye
    Konu Sahibi
Daha önceden rootlamıştım ama Stock Roma döndüm sony pc companion ile bootloader kilitli

Sessız

Sessız

Üye
    Konu Sahibi
sorunun kaynağını bulduğumu düşünüyorum ama emin değilim , sd kartı taktım telefona ve system ui çöktü ve bootloop oldu nedeni ne olabilir ?

Sessız

Sessız

Üye
    Konu Sahibi
beyler tekrardan merhaba telefonun yazılımı çöktü bu sefer hardbrick oldu nasıl kurtarırım boot loader açık . Servise veremem yani ne yapabiliriz ? Güç düğmesine bastığımda hiç tepki vermiyor.

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
beyler tekrardan merhaba telefonun yazılımı çöktü bu sefer hardbrick oldu nasıl kurtarırım boot loader açık . Servise veremem yani ne yapabiliriz ? Güç düğmesine bastığımda hiç tepki vermiyor.
Telefonunu hardbrickten kurtarabilirsin internetten orjinal xperia e3 yazılımını bul ve telefona flashla düzelir

Sessız

Sessız

Üye
    Konu Sahibi
sorunda bu ya kardeşim bilgisayarlar cihazı görmüyor açma tuşuna falan tepki vermiyor cihaz

Sessız

Sessız

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam şarja usbye pcye açma kapamaya hiçbir tepkisi yok

Üst Alt