Telefon Hattımda Ki Parayı Nakite Çevirebilir Miyim? (Acil Cevap Lazım)

Sponsorlu Bağlantılar

ColDeatH

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Hattımda Ki Parayı Nakite Çevirebilir Miyim? (Acil Cevap Lazım)
Merhaba. Sorunum Şu: Telefon Hattımda 40 TL Filan Para Bulunmakta Ama Ben Bu Parayı Nakite Çevirmek İstiyorum. Telefonlarla Çok Konuşan Birisi Değilim Yada Mesajlaşan. Bu Para Bana Nakit Lazım. Hattım Avea. Herhangi Bir Bayide Veya Başka Bir Yerde Bunu Nakite Çevirebilir Miyim Acaba? Şimdiden Teşekkürler. :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Uygun bir fiyata tanıdığın birine transfer eder parasını alırsın. Bayiler geri almaz ancak bayi önünde bekler kendin satış yaparsın çaktırmadan.

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: rear2011 ve fatihmenteş
u_cosar

u_cosar

Üye
Uygun bir fiyata tanıdığın birine transfer eder parasını alırsın. Bayiler geri almaz ancak bayi önünde bekler kendin satış yaparsın çaktırmadan.

süper fikirv :d: ama dikkat et bayideki adam seni dövmesin :D

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
39 liraya satarsın :)

termal

Üye
29 liraya satın alırım hepsini

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Elindeki TL'ler Vodafone ise pm gönder arkadaşım.

_atomcu_

Üye
10tl ye alıım

navti

navti

Üye
forumda alici cikar muhakkak

hasan42210

Üye
Selam arkadaşlar Telefon (vodafone) hattımda 170 TL bulunmaktadır ..! (İndirim YapılacaktıR. . ! )

EFT Vs. işlemlerle Nakit Tl'ye çevirmek şartıyla kontör aktarılacaktır ..!

İletişim : için yorulamanız veyada konuya cewap atmanız yeterlidiR .... !

BirAcayipAdam

Üye
100 liraya alırım

- - - Eklendi - - -

Selam arkadaşlar Telefon (vodafone) hattımda 170 TL bulunmaktadır ..! (İndirim YapılacaktıR. . ! )

EFT Vs. işlemlerle Nakit Tl'ye çevirmek şartıyla kontör aktarılacaktır ..!

İletişim : için yorulamanız veyada konuya cewap atmanız yeterlidiR .... !

100 tl ye alırım

erman yanar

Üye
Merhaba. Sorunum Şu: Telefon Hattımda 40 TL Filan Para Bulunmakta Ama Ben Bu Parayı Nakite Çevirmek İstiyorum. Telefonlarla Çok Konuşan Birisi Değilim Yada Mesajlaşan. Bu Para Bana Nakit Lazım. Hattım Avea. Herhangi Bir Bayide Veya Başka Bir Yerde Bunu Nakite Çevirebilir Miyim Acaba? Şimdiden Teşekkürler. :)
kontörleriniz alınır

muyunus

Üye

HakanLJ

HakanLJ

Üye
Halkbankasi atm sinden kartsiz işlem olarak yapiliyor arkadaslar bilginiz olsun bunun icin komisyon aliyormu bilmiyorum ama konuyu acan arkadas kesin ogrenci :)

ridwannnnn

Üye
Halkbankasi atm sinden kartsiz işlem olarak yapiliyor arkadaslar bilginiz olsun bunun icin komisyon aliyormu bilmiyorum ama konuyu acan arkadas kesin ogrenci :)
Halkbank atmsnden nasıl yapılıyor detaylı yazarmısın ?

ermandemir3434

Üye
kontürü anında çeviirebilirsiniz siteyi tıklayın

Tarık Tarkan

Tarık Tarkan

Üye
Arkadaşlar hattımdaki 45 tl yi nakite çevirmem gerek bira z yardım edebilirmisinz ? lütfen acele lazım nakit ?:evet::evet::evet::tşk:

Üst Alt