Sygic Navi v16.0.16 +v16.2.4 Apk+tomtom(ta) 2015.12+HERE(nt)2015.12 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

behzat

behzat

Üye
15.6.7 go premiumdan daha mı iyi acaba ben sanki bi fark göremedim

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
15.6.7 go premiumdan daha mı iyi acaba ben sanki bi fark göremedim
arkadasim bana görede dikkat cekecek degisiklik yok sürekli gündemde kaliyor
bir kac sürüm degistikten sonra mapslar yenileniyor eski sürümlerden yeni mapslari
indiremiyorsun genelde buna benzer degisilikler oluyor göze carpan baskada bir sey yok..

behzat

behzat

Üye
teşekürler 15.6.7 de kalacam hiç deilse premium her şey açık

bulentcan91

bulentcan91

Üye
teşekürler test ediyorum şu an.

keops31

keops31

Üye
anlatımı daha anlatımlı olabilirmiş aslında?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
anlatımı daha anlatımlı olabilirmiş aslında?
arkadasim ben bu kardar anlata biliyorum idare edeceksin artik ilkkez yüklediysen zor gelmistir ama zor degil
ilk yükledklerinme anlatirdimda sürekli yenilenmekte buna zaman yetmiyor

kumpas19

kumpas19

Üye
memoli avi sygic 16.2.0 cikti abi ahmet abi candir

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

katre9

Üye
Teşekkürler

kutukak

kutukak

Üye
Sygic 16.2.0 versiyonu çıkmıştır.

Link:

Uyumlu sygic dosyası:

2015.12 map dosyasını içerisine atıp direk kullanabilirsiniz.

WHAT’S NEW

16.2.0

– fundamental component: petrol costs

– check poi on course

– adjacent pois and settings

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Sygic v16.2.1 Apk+tomtom(ta) 2015.12+HERE(nt)2015.12 Maps eklendi
YENi,lendi arkadaslar

dehlo

dehlo

Üye
mrb samsung 5s okey..yanliz haritalar halen 10 yilki yani yeni ozelikler gelmis hud kamera kayit guzel ama benim begendigim 1.4 daha guzeldi sanki hud ekranda bunda ayarlarda degisitrebiliyormuz denedim olmadi tsk. kolay gelsin..

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
mrb samsung 5s okey..yanliz haritalar halen 10 yilki yani yeni ozelikler gelmis hud kamera kayit guzel ama benim begendigim 1.4 daha guzeldi sanki hud ekranda bunda ayarlarda degisitrebiliyormuz denedim olmadi tsk. kolay gelsin..
mrb
arkadasim bana göre 14.3.4 cok daha kullanisli vede güzeldi bu son cikanlar bir serisi kullanisli bir serisi berbat her yenilendiginde
degisik degisik bir problemde ola biliyor hud dachcam bunlar ayi devam etmekte görüntü olarak beli degisiklik var benzin dizel
bölümlerine eklenmis tam detayli olarakda denemis degilim gün gecmiyorki yenisi eklenmesin benim arabadada navi oldugu
icn ihtiyaci olan arkadaslar icin ekliyorum benim bulundugum ülkede haritalar kapsamli oldugu icin cokda fark etmiyor
ben yeni tomtom Türkiyeyi ekledim sunuma attim ama acmadilar daha son cikan tomtom harita varda tamamini kapsayacagini
sanmiyorum istersen acildiginda indirip denersin

• Beğen
Tepkiler: dehlo
dehlo

dehlo

Üye
mrb
arkadasim bana göre 14.3.4 cok daha kullanisli vede güzeldi bu son cikanlar bir serisi kullanisli bir serisi berbat her yenilendiginde
degisik degisik bir problemde ola biliyor hud dachcam bunlar ayi devam etmekte görüntü olarak beli degisiklik var benzin dizel
bölümlerine eklenmis tam detayli olarakda denemis degilim gün gecmiyorki yenisi eklenmesin benim arabadada navi oldugu
icn ihtiyaci olan arkadaslar icin ekliyorum benim bulundugum ülkede haritalar kapsamli oldugu icin cokda fark etmiyor
ben yeni tomtom Türkiyeyi ekledim sunuma attim ama acmadilar daha son cikan tomtom harita varda tamamini kapsayacagini
sanmiyorum istersen acildiginda indirip denersin
mrb tsk ederim bu defada bunu denerim.. ama gercekten sana cok tsk ederim gecen yaz karadenize gittim arac kiraldik onun navi yoktu tlf den actik bize cok yardimi oldu ander yalasi filan iyi buluyor cok tsk ederim..

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

16.2.3 eklendi arkadaslar

RESSAM_TR

Üye
teşekkür ederim hocam ellerine sağlık.

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

eklendi arkadaslar

zulkifaltin

zulkifaltin

Üye
:tşk:

• Beğen

egzantrik1453

Üye
Memoli kardeş öncelikle paylaşımların için teşekkürler. Bir sorum olacak. Bu sygic dosyasını harici sdcard a yükleyerek navigasyon çalışabiliyor mu?

• Beğen

Üst Alt