Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

erhanercan

erhanercan

Üye
Hesap mailin nedir

byburkay

Üye
2 gündür yok ama :)
başlangıç ekranından kaldır yeniden ekle , senkronizasyon problemi gibi duruyor ama yeniden ekleyince yeniden senkronize edeceği için düzelecek...

Bay H

Bay H

Üye
Test edilen bir 10586.420

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: skynet
cemil baba

cemil baba

Üye
Sistem klasörü şişti, telefonda fazla hafıza kalmadı. Ben de sıfırlamak yerine 10 a geçmeye karar verdim. İnşaALLAH bir sıkıntı çıkmaz. Yoksa tekrar 8.1 e dönmek zorunda kalacağım.
Arkadaşlar W10 u yükledim, telefonu sıfırladım. HERE uygulamaları ve MixRadio için güncelleme var. Güncellemeleri yüklersem bu uygulamalar çalışmayacak mı?

dücane

dücane

Üye
Sistem klasörü şişti, telefonda fazla hafıza kalmadı. Ben de sıfırlamak yerine 10 a geçmeye karar verdim. İnşaALLAH bir sıkıntı çıkmaz. Yoksa tekrar 8.1 e dönmek zorunda kalacağım.
Arkadaşlar W10 u yükledim, telefonu sıfırladım. HERE uygulamaları ve MixRadio için güncelleme var. Güncellemeleri yüklersem bu uygulamalar çalışmayacak mı?

Here windows 10 icin bu ay sonuna kadar calisacak, WP8 icin calismaya devam edecek, fakat güncelleme almayacak. Mixradio icin bir bilgim yok malesef

cemil baba

cemil baba

Üye
Here windows 10 icin bu ay sonuna kadar calisacak, WP8 icin calismaya devam edecek, fakat güncelleme almayacak. Mixradio icin bir bilgim yok malesef
MixRadio çalışıyor ama müzik çalmıyor. Kullanamadım yani. HERE da gittiği yere kadar kullanayım o zaman. Teşekkürler.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MixRadio çalışıyor ama müzik çalmıyor. Kullanamadım yani. HERE da gittiği yere kadar kullanayım o zaman. Teşekkürler.
MixRadio tamamen kapatıldı, Groove Müzik var olan müzikleri çalmada daha kullanışlı.

cemil baba

cemil baba

Üye
Yandex ten kurtulmanın yolu yok mu?

Bay H

Bay H

Üye
10586.420 numaralı yapının videosu çıktı, bir yandan da 10586.354 numaralı yapının test edildiği ortaya çıktı. Hangisini verirlerse artık.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve Esendağlı
Bay H

Bay H

Üye
10586 sürümünde bulanan cihazların kullanamadığı ve Redstone yapılarımda en güncel hali 11605.1000.113.0 olan yeni mağaza sürümünü ekten indirerek cihazınıza kurabilirsiniz.

Görseller 10586.338 sürümünde bulunan L920 den.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, mami_61_29, KırmızıBeyaz60 ve 1 kişi daha
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
10586 sürümünde bulanan cihazların kullanamadığı yeni mağaza uygulamasını ekten indirerek cihazınıza kurabilirsiniz.

Görseller 10586.338 sürümünde bulunan L920 den.
Aslında redstone kullananlar 10586 sürümündeki mağazayı yükleyebilse daha iyi olacak :)

Bay H

Bay H

Üye
10586.446 numaralı sürümün test edildiği ortaya çıktı

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: KırmızıBeyaz60 ve Krnl386
Bay H

Bay H

Üye
Microsoft güncelleme kataloğu sitesinde 10586.420 numaralı sürüme rastlamışlar; Threshold 2 için 10586.420 numaralı, Redstone 1 tarafı için 14366 numaralı yapının gelmesi bekleniyor.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Microsoft güncelleme kataloğu sitesinde 10586.420 numaralı sürüme rastlamışlar; Threshold 2 için 10586.420 numaralı, Redstone 1 tarafı için 14366 numaralı yapının gelmesi bekleniyor.

13248.420 yazıyor.

onursarii

Üye
10586.420 güncellemesi dağıtılmaya başladı.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Her yıl yazıyorum bir kaç defa.
Pekii kutucuklar kalkacak mı. :)

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10586.420 iyileştirmeleri:

Reliability, performance and stability improvements.
Improvements to Cortana, including a fix for a problem that sometimes resulted in a crash when performing a search, and corrections to inaccurate times after Daylight Savings Time (DST) on meeting cards and reminders.
Fix for a problem that could result in unexpected battery drain while syncing mail using IMAP.
Improvements to the Maps app, including better stability, improved accuracy, and reduced latency with driving directions.
Improved reliability of syncing text messages from the phone to the cloud.
Reduced amount of time it takes some phones to completely power off after “Goodbye” disappears.
Fix for a problem that caused some phones unable to re-add a primary Microsoft account without resetting after upgrading from Windows Phone 8.1.
Fix for a problem that caused some phones unable to install keyboard and languages without resetting after upgrading from Windows Phone 8.1.
Reduced the number of days a phone can go without restarting to receive an update from 14 days to 7 days.
Fix for a problem that caused the phone to stop ringing from an incoming call, if interrupted by an SMS.
Fix for a problem that caused Project My Screen to stop working on some phones.

Üst Alt