Sizce Root Atmalımıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Root Atmalımıyım?
Selamlar arkadaşlar..Uzun süre Iphone kullanıp jailbreak le vs ile uğraştıktan sonra Android telefona geçeli 2 sene oldu... Şimdi Root atmayı öğrenmek istemesemde garantisi bitmiş HTC One M7 me Root atıcam..(yani kafam biraz karışık) .. HTC lere Root atan bir kaç kişinin hep sorun yaşadığını gördüm.. Sizden Root atma konusunda öneri isticem..

Bülent872

Bülent872

Üye
At gitsin bişi olmaz kardeşim

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Android zaten kişileştirilebilir bir platform. Root çok gerekli değil bana göre. Ama rom işi ile uğraşmak isterseniz orası ayrı bir konu

• Beğen
Tepkiler: Apache11
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Hocam eğer ki rom işlerine girmeyeceksen root atmanın pek bi anlamı yok. ben her türlü romu denediğim için attım 2 yıl önce. hala daha deniyorum. bu işlere girmeyeceksen atmanın pek bi faydasını göremezsin. fakat görebileceğin en önemli yararlardan bir tanesi telefonun kendi içinde gelen uygulamaları rahatlıkla silebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Apache11
Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah formdaşlar.. Geçen hafta uğraştım ama baya meşakkatli gibi gelince hiç uğraşmadım.. Bu zamana kadar root suz kullandım böyle devam etsin artık Tekrar Teşekkür Ederim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
yine de merak ettiğin , aklına takılan , sormak istediğin olursa yazabilirsin :) iyi akşamlar

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Aslında derdim silmeye kıyamadığım uygulamalarımın ram i harcaması..Sosyal medya uygulamalarımı klavye uygulamamı kullanırken çok donmalar başladı 2 GB lık boş alanım kaldı bunu 5 yada 7 yapınca donmalar olmuyor ama artık silemiyeceğim uygulamalar var telde..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
eee kardeş boşuna dememişler emek olmadan yemek olmuyor diye :) fedakarlık ... :)

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Root sadece rom için çıkmadı ki. Birçok şey yapabiliyorsunuz rootla;
Oyun içi ücretsiz satın almalar, greenifyda daha rahat kullanım, gereksiz uygulamaları silmek vs. Fakat eğer ihtiyacınız yoksa root atmanın bir anlamı yok.

Üst Alt