Syrox T-703 Rom

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Syrox T-703 Rom
Model= Syrox T-703
Surum=4.2.2
Seri no=72014007889
Cpu= Alwinner A23
Wifi= Var
Bluetooth=Yok
Boyut= 1024x600
Cihaz 7inç

Son düzenleme:

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
bu rom ve sp flash tool indir yükle bu işi hiç yapmadıysan PM atarsan daha detaylı yardımcı olurum

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
bu rom ve sp flash tool indir yükle bu işi hiç yapmadıysan PM atarsan daha detaylı yardımcı olurum
Kardeş nasıl indircem kendi sitesine yani syrox a yönlendiriyo zaten onlar yazılımı atmıyorlar

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye

varya kardeşim bide seri numaranı gir

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Kardes olmuyo yok

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
seri numarası girdiğinde linkmi gelmiyor ?

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
.... seri numarali cihaza ait yazilim bulunaMadi diyo
İ

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Arkadaşlar Tekrar Merhaba,
Geçen yazımda size çin malı tabletlerden bahsetmiştim.Gelen sorular üzerine bu yazım da size Çin malı tabletler de oluşan sorunları ve çözümleri göstereceğim inşallah.

Çin Malı Tabletlere Rom Kurulumu:
Arkadaşlar öncelikle Andoid 2.2 uberoid üzerine inşa edilen Odesa Uberoid Rom'indiriniz.
.html[/url]]ODESA UBEROID ROM INDIR[/url]

Arkadaşlar ,

Odesa Uberoid indiktiktan sonra klasör içinde ki "changer" dosyasını tıklayıp çalıştığınızda karşınıza yukarıdaki gibi Odesa Uberoid'in Yükleme Menüsü Gelecek.

İlk sayfada 11 Modelin rom'u bulunmakta,
Aradığınız Rom ilk sayfada olmayabilir, O zaman ""ENTER"'a basıp 2.ci sayfaya geçerek orada ki modellerden de seçim yapabilirsiniz.

Not:
Arkadaşlar doğru kurulum yapmak istiyorsanız, Tablet PC'nin üzerinde ki Led Işığın Rengine Bakın!
Eğer tabletiniz Green Led ise menüden ona göre Blue Led ise yine menüden ona göre seçim yapabilirsiniz.

Odesa Uberoid Kurulum AşamalarıRom Yükleme)
1.)SD Kartı bilgisayarınıza takın.
2.)SD Kartınınızın boş olduğuna emin olun.
3.)Odesa Uberoid Klasöründeki "Changer" dosyasını çalışıtırın.
4.)Karşınıza gelen ekrandan Tablet Pc modelinizi seçin.
5.)Modele karar verdikten sonra numara yazıp Enter'a basınız "(Örn:Mid tablet için)"
6.)Karşınıza gelen menüde;
Odesa uberoidi SD Karta Kopyalamak ISTIYORMUSUN, Y/N ? soru gelecek "Y" basıp bir sonraki aşamaya geçin.
7.)Sonraki aşamada;

Bu ekranla karşılacaksınız, buradan SD Kartınız hangi sürücüdeyse onun harfini girip Enter'a basın.

8.)Sonra SD Kartı bilgisayarınızdan çıkarın.
9.)Tablet pc'nizin tamamen kapalı olduğuna emin olun.
10.)SD Kartı tablet pc'ye takın
11.)Tablet pc'nizi çalıştırın
12.)Belli bir süre sonra ekranda wm8650 android 2.2 upgrading şeklinde bir yazı beliricek.
13.)Ortalama 1-2 dakika içerisinde beyaz bir ekranda kurulum kendiliğinde başlayacak.
14.)Akabinmde alttaki yükleme çubuğu %100 olduğu zaman "PLEASE,REMOVE SD" şeklinde bir yazı göreceksiniz.
15.)Bu yazıyı gördükten sonra SD Kartı çıkarın, siz SD Kartı çıkardıktan sonra Tablet pc kendini yeniden başlatıcaktır.
16.)Unutmayın yüklemenin hemen sonrasın daki ilk açılış daima uzun sürer.Masaüstünüz gelene kadar bekleyin.Paniye kapılmayın.
17.)Artık Odesa Uberoid işletim sistemli tablet pc'niz hazır.Güle güle kullanın.

UYARI!
1.) Uberoid Rom kurulurken makinenizin şarzı olduğundan emin olun.
2.) wm8650 android 2.2 upgrading yazısı 5 dakikadan daha uzun süre ekranda kalırsa yanlış rom'u yüklemeye çalışıyorsunuzdur.İşlemleri baştan uygulayıp seçiminizi değiştirin.
3.) Tablet pc açılmıyor, yeşil ışık yanıyor ama görüntü vermiyorsa: bilinki yanlış rom yüklemeye çalışmışsınız endişeye kapılmayım.İşlemleri baştan uygulayıp farklı bir rom seçimi yapın.
4.) Tablet pc'ye rom kurdum ama dokunmatik çalışmıyor ise yine yanlış rom kurmuşsunuz demektir.İşlemleri baştan uygulap farklı bir rom seçin.
5.) Tablet pc'ye rom kurdum ama ses gelmiyor ise yine yanlış rom kurmuşsunuz demektir.İşlemleri baştan uygulayıp farklı bir rom seçin.

ODESA UBEROID ROM'U INDIRMEK İÇİN:

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Diger actigim konuya bakarsan bilgisayarimin neyi var gorebilirsin

firari_01

Üye
link ölü kardeşim yeniler misin

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
link ölü kardeşim yeniler misin
Merhaba Kardeşim Ben Geçen Sayrox T-703 Ekibine Mail Attım Eğer Googleye syrox t-703 6 haneli cihazlar için rom yazarsan bulup indirebilirsin 6 haneli deil deme 72014 Sayısından sonrası

Üst Alt