Oyun iPhone 6s Road Riot Sınırsız altın Gems hilesi için yardım edebiliçek içeri.

Sponsorlu Bağlantılar

veyselapr

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 6s Road Riot Sınırsız altın Gems hilesi için yardım edebiliçek içeri.
Kolay gelsin arkadaşlar 2 3 gündür Road Riot hilesi arıyorum ifunny itools denemediğim program kalmadı Uygulamalar izin vermiyor Road Riot oyununu backup etmeme yardım edebiliçek varsa Lütfen ulaşsın bana ..
Skype adresim: skypecici0772

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Kolay gelsin arkadaşlar 2 3 gündür Road Riot hilesi arıyorum ifunny itools denemediğim program kalmadı Uygulamalar izin vermiyor Road Riot oyununu backup etmeme yardım edebiliçek varsa Lütfen ulaşsın bana ..
Skype adresim: skypecici0772

JailBreak ile oluyor o işler sanırım @H0lligan

H0lligan

Üye

veyselapr

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edebilirmisiniz benim bi bilgim yok nasıl yapabileçeğim ile.

H0lligan

Üye
Ben o hile işini yanlış hatırlamıyorsam 2012-2013 zamanlarında yapıyordum, iPod Touch 2G ile. :D
Hatırladığım kadarı ile iFunBox ile yapıyordum ben, onu deneyin hocam.

veyselapr

Üye
    Konu Sahibi
Paşam denemediğim program kalmadı dediğiniz program telefona bağlanıyor fakat Road Riot adlı oyunu backup yapamıyorum izin vermiyor anlamadım gitti 2 3 gündür kafayı yedim arıyorum bulamadım bi türlü yardım edemezmisiniz ?

H0lligan

Üye
Paşam denemediğim program kalmadı dediğiniz program telefona bağlanıyor fakat Road Riot adlı oyunu backup yapamıyorum izin vermiyor anlamadım gitti 2 3 gündür kafayı yedim arıyorum bulamadım bi türlü yardım edemezmisiniz ?
Yav hocam o değilde ben hileyi oyun dosyalarına dosya atarak yapıyordum, siz olmazsa diyemi yedek almaya çalışıyorsunuz yada bu nasıl bir hile yolu? :hmmm

veyselapr

Üye
    Konu Sahibi
Yedekleme felan bilmiyorum, İtools adlı programa bağladığımda install ve Backup seçenekelri tek çıkıyor youtube'de izlediğimde dosyalarını acıp içine atıyorlar ama ben bi türlü yapamadım, Yardım ediçek kişileri arıyorum 3 4 gündür.

H0lligan

Üye
Yedekleme felan bilmiyorum, İtools adlı programa bağladığımda install ve Backup seçenekelri tek çıkıyor youtube'de izlediğimde dosyalarını acıp içine atıyorlar ama ben bi türlü yapamadım, Yardım ediçek kişileri arıyorum 3 4 gündür.
İsterseniz Team Viewer ile yapalım özelden hocam? yeni iTools da ne nerede emin değilim.

007wolverine

007wolverine

Üye
Android olsaydı...

• Beğen
Tepkiler: H0lligan