TURK NET'i Hiç denediniz mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

metinmert06

Üye
Denedi uzak durulması gereken bir firma

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayyam482

Üye
Denedim böyle lanet bir şey yok. Sakın bulaşma pişmanlıktır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cemil baba

cemil baba

Üye
Gayet memnun bir şekilde kullanıyorum.

habib_723

habib_723

Üye
Bende Turk.net e geçmek istiyorum ama emin değilim çekincelerim var farklı yerlerde iyi olmadığı ile ilgili haberler uzak durmama neden oluyor..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Ben 10 yıldır kullanan biri olarak 10 yıl daha kullanabilirim.
Bu memnuniyetimle ilgili yazdıklarımın hepsi burada.
Biraz şansta lazım altyapıyla ilgili.
türknet aboneliği

bargnes

bargnes

Üye
Bende turknetteyim 9 yıllık ttnet i bıraktım taahhütlü 56tl yerine tahahütsüz yanında 1000dk ev teline 60tl memnun kaldığın sürece kullan anlayışı var ttnet in vdsl modemiyle idare ediyorum şu an Yen'i bir vdsl modem aldığımda çok daha yüksek hızlara ulaşacağımdan Emin'im kaldık i ttnet in 24mb hız için istediği taahhütü turknet 51200mb hız ı 60tl ye tahahütsüz veriyor artıları çok daha fazla internet bir kere bile kesilmedi facetıme görüntülü görüşmede netliği ve farkı görebiliyorum turknet le yaptığım görüşmede hızı 35mb yada 40mb hızlara çıkarabileceklerini söylediler ttnet modem i gelen 51200mb hız için yeterli değil o yüzden hız ı arttırdıklarında modem yetersizliğinden şimdilik hız 23mb hız da sabitlediler düşme ve kopma olmaması için şu aralar geni bir modeme vdsl e bakıyorum Emin'im 40mb hızlara ulaştıracaklar bu tamamen ekip işi arkadaşlar şirketten tutun evde kullandiğınız modeme kadar şimdilik Asus rt68u modelinde karar kıldım bakalım turknet i tavsiye ederim abonelik süreci telefon hattınız internet için port açmak 10gün

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
hikmet366

hikmet366

Üye
Arkadaşlar bugün acayip birşey oluyor ya internet yok internet kesildi gibi şeyler çıkıyor telefonda indirme yapamıyorum bir yere giremiyorum hız testi yapıyorum normal çıkıyor modem bile reset attım

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi