Haber iOS 9.3 Final yayınlandı!! Linkler Mevcut

Sponsorlu Bağlantılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Public beta 3 gelmiş arkadaşlar bilginize.
Final sürümü ile inşallah kararlı bir sürüm görürüz

Galaxy S4 Mini İle Uygulamasından Gönderildi

0343434

0343434

Üye
Ben beta sürümleri bir süre bıraktım şu an için jb beklemesindeyim.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Ben beta sürümleri bir süre bıraktım şu an için jb beklemesindeyim.

Tam sürüm gelene kadar jb aracı yayınlanmayacağına dair söylentiler var. 9.3.2 den önce varolan bir açıktan yararlanarak pangu ekibi jb yapmış ancak 9.3.2 ile bu açık tamamen kapandığı için jb yapılamıyormuş. Umarım doğru değildir.Ben daha önce jb hiç kullanmadım bende çıkmasını bekliyorum. Çıkar çıkmaz denemeyi düşünüyorum.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Tam sürüm gelene kadar jb aracı yayınlanmayacağına dair söylentiler var. 9.3.2 den önce varolan bir açıktan yararlanarak pangu ekibi jb yapmış ancak 9.3.2 ile bu açık tamamen kapandığı için jb yapılamıyormuş. Umarım doğru değildir.Ben daha önce jb hiç kullanmadım bende çıkmasını bekliyorum. Çıkar çıkmaz denemeyi düşünüyorum.
Yaklaşık olarak aynı düşüncedeyiz. Bende hiç jb kullanmadım bende bu sefer uygulayıp bir daha kesinlikle sürüm yükseltmeyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin
0343434

0343434

Üye

O kadar çok söylenti var ki forumlarda sadece bilinen tek şey jb takımlarının bir sonraki jb yazılımını en stabil bir sürüm için ve aynı zamanda da güncel olan bir sürüm için çıkarmak. Ama Apple her güncellemede stabiliteyi artırmaktan çok sürekli güvenlik güncellemelerine odaklayıp hazırlıyor. Aynı zamanda da sürekli güncelleme çıkartarak sürümleri eskitiyor. Bu da jb takımlarını zor durumda bırakıyor. Şu an tek umut Apple ın iOS 9 için son güncellemesini vermesini beklemek ve bu sürüm için takımların hem çalışabilmesi hem de açıkların kapatılmaması için gereken bir durumun oluşması. Ama jb gelse iOS un asıl gücü ortaya çıkacak. İnşallah yakın zamanda çıkar ve siz de deneyimleme şansı yakalarsınız.

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin
sLeepLe

sLeepLe

Üye
9.3.1 için jb gelicek diye okumuştum hatta yarım olarak yapıldığı kullanıma sunulmadığını da okumuştum ve video vardı adam kendi telefonunda kurmuş kullanıyordu

0343434

0343434

Üye
9.3.1 için jb gelicek diye okumuştum hatta yarım olarak yapıldığı kullanıma sunulmadığını da okumuştum ve video vardı adam kendi telefonunda kurmuş kullanıyordu

Böyle küçük çapta bazı geliştiriciler kendileri için jb programları yazıyorlar ama çoğu halka açık bir şekilde sunmuyor. Bu da diğer geliştiricilerin halka sunma isteklerini yok ediyor. Geriye bizim inanabileceğimiz toplam 3 geliştirici ancak kalıyor.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Beta 4 gelmiş arkadaşlar akşama kurup deneyimlerimi yazarım

0343434

0343434

Üye
Beta 4 gelmiş arkadaşlar akşama kurup deneyimlerimi yazarım

Beta 4 için daha karalı bir sürüm olmuş diyorlar ama izlediğim videoda çok da 9.3.1 sen bir fark göremedim. Son güncelleme olmasına rağmen böyle minör değişikliklerin hallolamaması Apple adına çok yanlış bir izlenim oluşturuyor. Siz yüklediniz mi bu arada cihazınıza?

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Beta 4 için daha karalı bir sürüm olmuş diyorlar ama izlediğim videoda çok da 9.3.1 sen bir fark göremedim. Son güncelleme olmasına rağmen böyle minör değişikliklerin hallolamaması Apple adına çok yanlış bir izlenim oluşturuyor. Siz yüklediniz mi bu arada cihazınıza?

Evet hocam yükledim. Denetim merkezinde ışığı açığ kısarken bariz kasma mevcuttu. Bu sorun ortadan kalkmış ve uygulama arası geçişler biraz daha iyileştirilmiş. Şimdilik memnunum. 9.3.2 finali kurduktan sonra güncelleme yapmayacağım.

0343434

0343434

Üye
Evet hocam yükledim. Denetim merkezinde ışığı açığ kısarken bariz kasma mevcuttu. Bu sorun ortadan kalkmış ve uygulama arası geçişler biraz daha iyileştirilmiş. Şimdilik memnunum. 9.3.2 finali kurduktan sonra güncelleme yapmayacağım.

Son güncelleme olması beklendiği için final sürümde tüm sorunlardan arındırılmış bir sürüm önümüze koyarlar. Kaçıncı betayı kullanıyoruz artık. Düzeltmeleri lazım bu işi.

0343434

0343434

Üye
Bu arada Apple bana mail olarak son betaya kadar yaşanan kasma problemini en son çıkan betada çözdüklerini söyleyen bir mail atmış. Sanırsam ilk defa bir iOS 9 sürümünde gerçekten bir güncellemeyi stabilite konusunda düzgün olacak şekilde hazırlıyorlar.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Bu arada Apple bana mail olarak son betaya kadar yaşanan kasma problemini en son çıkan betada çözdüklerini söyleyen bir mail atmış. Sanırsam ilk defa bir iOS 9 sürümünde gerçekten bir güncellemeyi stabilite konusunda düzgün olacak şekilde hazırlıyorlar.

Umarım düşündüğünüz gibidir hocam. 9.3.2 stabilite konusunda efsane olursa ki söylemlerinizden bunu anlıyorum güncelleme yapmayacağım. Bu arada beta geliştiricisi misiniz hocam ?

0343434

0343434

Üye
Umarım düşündüğünüz gibidir hocam. 9.3.2 stabilite konusunda efsane olursa ki söylemlerinizden bunu anlıyorum güncelleme yapmayacağım. Bu arada beta geliştiricisi misiniz hocam ?

Yok beta geliştiricisi değilim. Sizin de dediğiniz gibi final sürüme umarım böyle ilk defa performans konusunda önem verirler.

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Yok beta geliştiricisi değilim. Sizin de dediğiniz gibi final sürüme umarım böyle ilk defa performans konusunda önem verirler.

Umarım hocam. Final kasma açısından açık bırakmazsa çok iyi olacak

• Beğen
Tepkiler: 0343434
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Hadi hayırlısı. iOS 9 gerçekten çok kötü bir sürüm oldu. Son güncelleme ile herşey yoluna girer umarım.
Bu arada son sürüm olacak diyorsunuz. Haziranda iOS 10 gelecek diye duydum. Bu doğru mu peki?

Galaxy S4 Mini İle Tapatalk Uygulamasından Gönderildi

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan
0343434

0343434

Üye
Hadi hayırlısı. iOS 9 gerçekten çok kötü bir sürüm oldu. Son güncelleme ile herşey yoluna girer umarım.
Bu arada son sürüm olacak diyorsunuz. Haziranda iOS 10 gelecek diye duydum. Bu doğru mu peki?

Haziranda iOS 10 betaları başlayacak ama asıl iOS 10 Eylül de iPhone 7 tanıtım günü yayınlanacak.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Haziranda iOS 10 betaları başlayacak ama asıl iOS 10 Eylül de iPhone 7 tanıtım günü yayınlanacak.

Anladım hocam. Betalardan bıktık ya. Ben de direk çıkacak sandım.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Ben hala iOS 6 yı , iOS 7.2.1 , iOS 8.4 sürümlerini arıyorum bu iOS 9 bir memnun etmedi beni 5s neydi ne oldu

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Ben hala iOS 6 yı , iOS 7.2.1 , iOS 8.4 sürümlerini arıyorum bu iOS 9 bir memnun etmedi beni 5s neydi ne oldu

Benim cihazımda 9.3.1 çok stabil ve hızlı . Sanırım bunda 6s plus'ın 2 gb ram'e sahip olmasının ve ios 9 ile satışa sunulmasının büyük bir etkisi var .