Maxicep Fps Yarismasi

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Oyun

• CS GO

Kullanılan: 33 47.8%
  • Cs 1.6

Kullanılan: 32 46.4%
  • WolfTeam

Kullanılan: 4 5.8%

• Kullanılan toplam oy
    69
falconn00

falconn00

Üye
Ne zaman oynadın bilmiyorum fakat ben bu oyunu kapalı betadan beri oynuyorum. Türkiye sunucusu açılalı 2 yıl oldu geçtiğimiz yıllarda Crytek Türkiye pek sallamıyordu fakat şuan çok ilgililer her hafta 2-3 canlı yayın etkinlikler ödüller vs vs.
Hem ücretsiz hem keyifli bir oyun bence burada yapılabilir. Ancak tek kötü yani belli bir seviyeye kadar oda açma yetkisi bulunmamaktadır. Ama yarışma Warface'de olursa hem rehberlik edebilirim hemde yeni hesapla katılabilirim :)
en fazla 3-4 ay oynamışımdır... :)
eğer olursa yine başlayamam çünkü abimin pc ankara'da(onun pc den oynuyordum)... :D

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Nickim aynı budur Beyler steamden ekleyin işte gelin cs go atalım oyunda tanıştığım beş altı abi kardeşle kendi capımızda bir clan kurduk rütbeler mg1 mg2 arası gidip geliyor oyunu pek ciddiye almadan her akşam takılıyoruz maksat eğlenmek stres atmak belli bi seviye var :)
Elimiz alışmışken Gelin Cs Go Turnuvası Yapalım 1 vs 1 maplerde haftasonu 3 gün bu akşam cumartesi ve pazar akşamları 8 de ufak bir ödül koyalım birinciyede :D

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Zula oynayın zula . Türklere destek!!!

furyzer0

furyzer0

Üye
Özenti ve milli duygularmız ile pirim kasan paytowin oyuna destek olmamak lazım.
Aynen milli diye tek destek verilecek gm ve monster markaları var diğerleri sömürmekten başka bir şey yapmıyor

Sent from mTalk using lumia950

Koradam

Üye
Aynen milli diye tek destek verilecek gm ve monster markaları var diğerleri sömürmekten başka bir şey yapmıyor

Monster Türk markası değil ki toplama iş yapıyor GM desen oda öyle

furyzer0

furyzer0

Üye
Monster Türk markası değil ki toplama iş yapıyor GM desen oda öyle
Toshiba kendisi mi üretiyor msi , asus ve ya herhangi biri bunlara OEM deniyor zaten

Koradam

Üye
Toshiba kendisi mi üretiyor msi , asus ve ya herhangi biri bunlara OEM deniyor zaten

Monster kasayı dahi dışarıdan satın alıyor Asus misal kendi fabrikasında bazı şeyleri yapan bir firma. Ayrıca ülkelerinde biz yerli firmayız diyerek pirim basmıyor bakınız vestel
Neyse konu alakasız yerlere gidiyor.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Zula bence fena değil 2-3 harita counterdan alıntı dedustu falan değiştirmişler onun harici primine falan birşey diyemem ama bence iyi . Hem de destek vermemiz grektiğine inanıyorum . Sonuçta ona olan desteği görerek yeni oyun kuruluşları çıkabilir . Oyun alanında milli bir kalkınmaya ihtiyacımız var bence :D

• Beğen
Tepkiler: falconn00

Üst Alt