Duyuru Yenilenen 2016 Model 4.5G Hızında MaxiCep.Com Ana Sayfası :)

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ozan biliyorum çok aciliyeti olan bir şey değil ama şu turuncu etiketlerin içindeki yazılar sönük ve okunaksız duruyor.
Hatta içinde yazı yokmuş da haberin üstüne kocaman çirkin bir turuncu bant yapıştırılmış gibi.
Etiket içindeki yazıların rengini biraz daha açarak okunabilir hale getirebilirsen güzel olur bence :oke:

@Ozan

Ekli dosyalar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bir de Mobil Tarayacıda Mesaj Sayısı Filan Yazsa Çok Güzel Olur ;)

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi
profil başlığındaki soru işaretine tıklarsan hepsi orada görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: . . . EmreG . . .
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
  • Beğen
Tepkiler: papakudioflu
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ozan biliyorum çok aciliyeti olan bir şey değil ama şu turuncu etiketlerin içindeki yazılar sönük ve okunaksız duruyor.
Hatta içinde yazı yokmuş da haberin üstüne kocaman çirkin bir turuncu bant yapıştırılmış gibi.
Etiket içindeki yazıların rengini biraz daha açarak okunabilir hale getirebilirsen güzel olur bence :oke:

@Ozan
Düzenlendi :oke:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Yeni siteye ben hala alışamadım. Hatta artık sadece foruma girmek için siteye giriyorum. Haberlere hiç bakasım gelmiyor. Site çok dolu olmamasına rağmen çok karışık. Çok ciddi hizalama sorunu var. Simetri takıntısı olanlar bundan hiç hoşlanmaz. Sitede gezinirken mouse'ın her gittiği yerde bir atraksiyon oluşturması kafa karıştırıyor. Parlak bir site zemini varken bir de mouse ile gidilen heryerde ya parlama ya mavi perde ya görünmeyen bişeylerin görünmesi gibi hareketler gerçekten gözü ve aklı yoruyor. Hele mouse üstteyken pat diye HABERLER ekranının gelmesi ayrı can sıkıcı. Sitede neyin içerik neyin reklam olduğu belli belirsiz. Bir emek sarf ettiniz ama bence olmadı. Zaten sitedeki ankette çok güzel olmuş diyenler 71 iken, güzel olmamış ve daha güzel olabilirdi diyenler 66 kişi. Burdan da bir pay çıkarabilirsiniz. Malesef maxicep.com sayfası şuanki haliyle popüleritesini yitirecektir. Yıllardır bilgisayarı açtığında ilk girdiği 3 siteden biri maxicep olan bir kullanıcı olarak bunları yazdım. Emeğe saygım var ama bir kullanıcı olarak bu eleştiriyi de yapmadan da edemedim.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Eleştiriniz için teşekkürler, elbette internete mal olmuş her ürün zaman içerisinde sürekli güncellenmektedir ve burada yazılanlar bize bir sonraki güncellemede neler yapabileceğimizi göstermiş oluyor. Beğeni bir kıstas sizin de dediğiniz gibi ankete mükemmel diyen de daha iyi olabilirdi diyen de eşit dolayısı ile buradan birşey çıkmaz, kötü de denemez iyi de denemez. Biz sadece kişisel tüm bildirimlerden acaba hangileri site ruhuna uygun onları çekip çıkarıyoruz ya mevcut tasarımda oynamalar yaparız ya da ileriki tasarım için bize fikir vermiş olur notlarımızı alırız. Hiçbir zaman tam anlamıyla kusursuz oldu diyemeyiz, sürekli geliştirmek ve değiştirmek gerekiyor dev kitleye sahip portalları. Asıl değiştirmiyor olsak popülarite yitiriliyor olacak...

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, exp_l0it, BLasTeaR ve 2 diğerleri
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
@Ozan abi, bu Portal'daki Şu an Okunanlar kısmı yani aşağıdaki görseldeki yer; bu neyin nesi?

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
@Ozan abi, bu Portal'daki Şu an Okunanlar kısmı yani aşağıdaki görseldeki yer; bu neyin nesi?
Adından da anlaşılabileceği üzere "Şu anda ana sayfada okunan konuları" anlık olarak gösteren bir widget. Ancak düzenleme yapılan birtakım ayarları var o yüzden içerik göremiyor olabilirsiniz yarın düzelmiş olur :oke:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Adından da anlaşılabileceği üzere "Şu anda ana sayfada okunan konuları" anlık olarak gösteren bir widget. Ancak düzenleme yapılan birtakım ayarları var o yüzden içerik göremiyor olabilirsiniz yarın düzelmiş olur :oke:

Hım.. Kendi okuduğumuzu mu yoksa üye/misafirlerin o an okuduğu haberlerini mi gösteriyor?
Çalışmaların için Allah kolaylık versin abi :)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Hım.. Kendi okuduğumuzu mu yoksa üye/misafirlerin o an okuduğu haberlerini mi gösteriyor?
Çalışmaların için Allah kolaylık versin abi :)
Şu anda ana sayfada okunan konuları geçiyor o bant, yani genel olarak örneğin 50 kişi var ve hangi konuyu okuyorlar son birkaç dakikada onu anlık gösteriyor.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Şu anda ana sayfada okunan konuları geçiyor o bant, yani genel olarak örneğin 50 kişi var ve hangi konuyu okuyorlar son birkaç dakikada onu anlık gösteriyor.
He anladım hocam, iyi düşünülmüş :)
hayırlısı olsun şimdiden..
Anasayfadaki bu kısım da gayet yakışır olmuş,eline sağlık abi çok çalışıyorsun hakkın ödenmez vallahi :))

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Uygulamalar kısmı gayet güzel olmuş, eline sağlık.
Lakin birkaç eksik/sorun var.
Gerçi bu kadar aceleyle yapıldığını ve aciliyet gerektirmiyor ama ben en azından paylaşayım müsait bir durumda ilgilenirsin @Ozan abi.
1. gönderdiğimiz yorumu silme özelliği eklenebilir mi? (ben az önce bir uygulama için yorum attım, baktım gelmedi tekrar yazdım sonra 2 tane oldu oysa sayfayı yenilemiştim)

2. ise ss'de işaretlediğim yerdeki sanırım profil resmimiz var; onun düzelme imkanı var mı acaba?

3. ise bu kısımda hangi OS'u seçersek arka plan o platformdan bir görsel olsa, seçim yapmadığımız kısımda ise 3 OS'un olsa daha hoş durabilir.
Biliyorum ince şeyler ama gerçekten sitemizi zengin ve ilgilendiğimizin göstergesi olmuş olacaktır. :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Şu Ana sayfadaki makalelere yorumu yayınladıktan sonra çıkmıyor, sayfayı birkaç kez yenileyince de çıkmıyor.
@Ozan

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Şu Ana sayfadaki makalelere yorumu yayınladıktan sonra çıkmıyor, sayfayı birkaç kez yenileyince de çıkmıyor.
@Ozan
Onay gerektiren yorumlarda, onay sonrası 3 dk cache süresi mevcut daha sonra görebilirsiniz. Yorumların onaya gitmesi ise mesaj sayınıza, daha önce yorumlanan yorumlarınıza ve reddedilen yorum olmayışına vb. bağlı olarak değişiyor. Normal yorum yapanların yorumları direkt onaylanır ve yenilendiğinde çıkar zaten. Ancak diğerleri yöneticilerin onaylanması için bekler.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Tebrikler. Başarılar.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
En guzeli benim geldigim zamanlarda idi yan taraftan bi bolum acilirdi ordan son mesaj yazilan konulari gorurduk

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
En guzeli benim geldigim zamanlarda idi yan taraftan bi bolum acilirdi ordan son mesaj yazilan konulari gorurduk

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şimdi de forum ana sayfada en üstte her daim görebiliyorsunuz son cevapları ve hatta konuları da.

• Beğen
Tepkiler: Buğra