hosting önerileriniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
hosting önerileriniz ?
ben bir wordpress sitesi kurcam içinden bir sistem ile dosya indirme yaptıracam bunun için host önerirmisiniz , diger arkadaşlarada kaynak olur.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
hostinger,ücretsiz hostu bile yeterli olur:oke:

aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
hostinger,ücretsiz hostu bile yeterli olur:oke:
hocam hostinger icin sıkıntılı diyorlar öyle deıgilmi ? birde wordpress kuracam ve burdan dosya indirme sistemi olacak sizce hangi hosting yeterli olur..

cihanata_1

cihanata_1

Üye
hocam hostinger icin sıkıntılı diyorlar öyle deıgilmi ? birde wordpress kuracam ve burdan dosya indirme sistemi olacak sizce hangi hosting yeterli olur..
ben kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim ücretsiz,premium,business paketleri var istediğinizi tercih edebilirsiniz:)

aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
ben kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim ücretsiz,premium,business paketleri var istediğinizi tercih edebilirsiniz:)
hocam birde birşey soracam benim bir scripte ihtiyacim var dosya yükleyeceğim ue bana link verecek böyle ufak bir script var mı bıldiginiz.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
hocam birde birşey soracam benim bir scripte ihtiyacim var dosya yükleyeceğim ue bana link verecek böyle ufak bir script var mı bıldiginiz.
:hmmm bazı upload sitelerinin sitene ekle gibi bi hizmeti vardı sanırsam bir araştırayım ben:)

aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm bazı upload sitelerinin sitene ekle gibi bi hizmeti vardı sanırsam bir araştırayım ben:)
hocam sınırsız host alacam apk sitesi kurcam ordan indirme yaptırayim dedim valla varsa bildiginiz çok iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
hocam sınırsız host alacam apk sitesi kurcam ordan indirme yaptırayim dedim valla varsa bildiginiz çok iyi olur.
eğer kullanıcıların dosya yükleme ve başkalarına paylaşma amaçlı gireceği bir site değilse istediğin zaten scripte gerek yok örneğin apk dosyasını sitende belli bir dizne örneğin public_html(paylaşıln ana dizin) de dosyalar diye klasör açıp oraya yüklediniz bunu linkinden indirebilirsiniz:)

• Beğen
Tepkiler: aarslqnn
aarslqnn

aarslqnn

Üye
    Konu Sahibi
eğer kullanıcıların dosya yükleme ve başkalarına paylaşma amaçlı gireceği bir site değilse istediğin zaten scripte gerek yok örneğin apk dosyasını sitende belli bir dizne örneğin public_html(paylaşıln ana dizin) de dosyalar diye klasör açıp oraya yüklediniz bunu linkinden indirebilirsiniz:)
biraz fazla sordum ama ben godady alan adı aldım ama bir türlü hostingere yönlendirme yapamıyorum ihs de yapabiliyordum burda cname vb ne giriyorum hesaplar detaylar bölümünde cname leri giriyorum olmuyor farklı olarak a kaydı vb ne olarak gircem.

Üst Alt