İşte Benim Akvaryumum

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
anladım olsun besle sevap yapçak bişey yok

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Boş iş hacı al bi kedi kurtul

Alıntı yaparsanız hızlı ulaşabilirim 5.6.3

kralberk13

kralberk13

Üye

ne demek istiyorsun kedi alıp balığımı versin yem olarak? yoksa değiştirsinmi yav sanane adamın zevkinden
allah allah hayret bişi

tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi

Kimsenin zevkine karışmaya yetkiniz yok belki sen kedi seversin diğeri köpek besler digeri balık öyle boş iş filan gibi laflar kulanmanız gereksiz onun yerine şahsen beslediğiniz canlıdan bahsedebilirsiniz
ne demek istiyorsun kedi alıp balığımı versin yem olarak? yoksa değiştirsinmi yav sanane adamın zevkinden
allah allah hayret bişi
Gerilip stres yapmaya gerek yok isteyen istediğini besler:blush: Akvaryumu hediye edecek nickli üye bu kardeşim @sempaticafe

xmustx

xmustx

Üye
İlk videoda lepistes kılıç moli Ay moli tetra platin melek yani klasik bir akvaryum.sonrasında tek düze lepistes.sonrasında ciklet çöpçüsünden ıcemane prenseslere yunusa kadar gitmişsin.ama köpekbalığında pangamus değilde challenger seçmen ne kadar prof olduğunu gösteriyor bu konuda.(ne o hamsi gibi pangamuslar) :) japon beslemede ne beslersen zevkli

tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
İlk videoda lepistes kılıç moli Ay moli tetra platin melek yani klasik bir akvaryum.sonrasında tek düze lepistes.sonrasında ciklet çöpçüsünden ıcemane prenseslere yunusa kadar gitmişsin.ama köpekbalığında pangamus değilde challenger seçmen ne kadar prof olduğunu gösteriyor bu konuda.(ne o hamsi gibi pangamuslar) :) japon beslemede ne beslersen zevkli
Prof olduğumu söylemedim ve farkındaysan challenger filan bana ait değil diger üyeye ait biraz daha dikkat et mesajlara bakarken ayrıca kimseye artislik yapma niyetinde değilim

kralberk13

kralberk13

Üye
@xmustx şimdi hocam anlaşalım diyelimki pengasuslar hamsi gibiler sen lepistes moly besliyosun ben onlara bit kadar küçük güzel değiiler desem hoşuna gidermi? o balıkları senmi üretiyosun istersem deniz atı beslerim ister aslan balığı bu sebepten dolayı kimse yaradanın yarattığına karışamaz isteyen istediği canlıyı besler lütfen saygı duyalım karışmayalım

xmustx

xmustx

Üye
Burada İzlenimleri yansıttım.yorumlarımda kibir ve aşağılayıcı unsurlar yoktur.zevk ve renkler tartışılmaz.tartışmayalım öyleyse ;)