Karşılaştırma S6 Edge'den Note 5'e

Sponsorlu Bağlantılar

serhat_002

serhat_002

Üye
    Konu Sahibi
S6 Edge'den Note 5'e
Merhaba arkadaslar... uzun sureli s6 edge kullanimimdan sonra batarya sorunu yuzunden note 5 aldim kargoda yarin elimde olacak... s6 edge 'in bataryasi 1 gunu tamamlamiyordu canima tak etti artik...
arastirdim kamera,islemci felan ayni 4 gb ram farki var...
sizlerinde fikirleri almak istedim..
Kavisli ekrana alismistim simdi nasil olacak acaba

hikmet366

hikmet366

Üye
S6 edge plus alsaydin keske eger edge modelini sevdiysen

• Beğen
Tepkiler: serhat_002
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kaleme alışıp kalemsiz telefon eline gelince garip hissedeceksiniz

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Hayırlı olsun ben note telefonları hiç sevmem ama note 5 muazzam bir telefon bende almak istiyorum ama artık note 6 kısmet olur herhalde :)

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Ben kalemsiz bi telefonu kullanmaya başlayınca

Mouse dan Trackpad e geçmiş gibi afallıyorum.

• Beğen
serhat_002

serhat_002

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun ben note telefonları hiç sevmem ama note 5 muazzam bir telefon bende almak istiyorum ama artık note 6 kısmet olur herhalde :)
TSK ederim... kısmet artık en güzelini alırsın;)
Ben kalemsiz bi telefonu kullanmaya başlayınca

Mouse dan Trackpad e geçmiş gibi afallıyorum.
Açıkçası kalemle neler yapabileceğimi gerçekten bilmiyorum inceleme videolarını izleyip öğrenecem ;)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İkiside Çok Para :hmmm

• Beğen
avast

avast

Üye
Bende s6 kullanıyorum bakalım birde note deneyebilirim belki tabi önce kalan 10 aylık taksitim bitmeli :ehe birazda normal kullansam :D o zamana kadar 5gb 6gb ramli falan bir note6 mı olur note 7 mi olur bilinmez tabi :ehe

• Beğen
serhat_002

serhat_002

Üye
    Konu Sahibi
Bende s6 kullanıyorum bakalım birde note deneyebilirim belki tabi önce kalan 10 aylık taksitim bitmeli :ehe birazda normal kullansam :D o zamana kadar 5gb 6gb ramli falan bir note6 mı olur note 7 mi olur bilinmez tabi :ehe
Kardesim 2 gundur kullaniyorum gercekten note 5 mukemmel sabah 8 de sarjdan cikardim gun boyu facebook instagram whatsapp konusmalari uzerine bide online 101 felan oynadim ve su an itibari ile sarjim %32 telefonu cok seri tavsiye ederim note 5 i ;)

avast

avast

Üye
Kardesim 2 gundur kullaniyorum gercekten note 5 mukemmel sabah 8 de sarjdan cikardim gun boyu facebook instagram whatsapp konusmalari uzerine bide online 101 felan oynadim ve su an itibari ile sarjim %32 telefonu cok seri tavsiye ederim note 5 i ;)
Daha yeni s6 aldım 10 ay taksiti var bitsin note 6 falan çıkar herhalde :D

• Beğen

Üst Alt