Windows 10 0x0000009F Driver Power Statue Failure Hatasi

Sponsorlu Bağlantılar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
0x0000009F Driver Power Statue Failure Hatasi
bilgisayarı servise verdim genel bakımla cd rom değisti. işte aldım 1 gün önce. bilgisayar arada kitleniyor daha sonra power_state_drive_failure mavi ekran hatası verip durmaya başladı. ki ben güncelleme yapmadım ne windowsa ne driverlara. ne olduysa serviste oldu. bir çözümü olan var mı ? yoksa o hazır formatlamış ben de temiz cdden çaksam mı ?

---
bilgisayar mavi ekrandan sonra kendine formatlayip program kurdu. kendi kendine

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: emre3017

general4242

general4242

Üye
Baslikda dedigin olayi aciklamamissin :D

• Beğen
exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
Verdiği hatadan ötürü format attı kendi kendine işte sıfılama yapmış

• Beğen
emre3017

emre3017

Üye
Başlıkta yazdığın şey ile açıklamada yazdığın şey arasında bağlantı kuramadım.
Başlıkta yazdığın şey için , bilgisayarı sirke ile güzelce silmeni öneririm . :) (Allah hepimizi büyülerden ve büyücülerden uzak eylesin)
Açıklamada yazdığın şey için tabi ki temiz bir şekilde windows kurma imkanın varsa yap. Ardından gözlemle bilgisayarı, bakalım tekrar o hataları alacakmısın ?

general4242

general4242

Üye
Servisde baska yazilim attilirsa kendi saglam yazilimini at bence knk. Benim acer laptopda gri ekran falan oluyordu sana anlatmisdim hatta. Win 7 home basicden pro ya cevirmisdim ozaman baslamisdi o ekran sorunlari. Su anda win 10 pro hic bir sorun yok. Donanim parca sorunu dedigin seylee yazilimda cikabiliyor. Swn ekran kartindaki chip sorunlu demisdin ama yazilimdanmis bak :)

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
Başlıkta yazdığın şey ile açıklamada yazdığın şey arasında bağlantı kuramadım.
Başlıkta yazdığın şey için , bilgisayarı sirke ile güzelce silmeni öneririm . :) (Allah hepimizi büyülerden ve büyücülerden uzak eylesin)
Açıklamada yazdığın şey için tabi ki temiz bir şekilde windows kurma imkanın varsa yap. Ardından gözlemle bilgisayarı, bakalım tekrar o hataları alacakmısın ?
duzeltme yaptim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mavi Ekran İşlemciyle Alakalı Sanki Ama Tekrar Format At Yüklediğin Şeylere Dikakt Et

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
Mavi Ekran İşlemciyle Alakalı Sanki Ama Tekrar Format At Yüklediğin Şeylere Dikakt Et
her zaman ne yukluyorsam onu yukluyorum zaten ayni seyleri masaustune de kurmustum sorunu yoktu.
formatta zaten nete baglamadan yapiyorum. klavye mousepad nvidia ses kuruyorum. sadece intel driver indiriyo harici olarak. sonrada guncelleme ile ingilizce dil pakedi+cortana. sonra standart programlar iste. serviste hic ellenmemis gibi duruyodu sistem tum dosyalarim yerindeydi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
her zaman ne yukluyorsam onu yukluyorum zaten ayni seyleri masaustune de kurmustum sorunu yoktu.
formatta zaten nete baglamadan yapiyorum. klavye mousepad nvidia ses kuruyorum. sadece intel driver indiriyo harici olarak. sonrada guncelleme ile ingilizce dil pakedi+cortana. sonra standart programlar iste. serviste hic ellenmemis gibi duruyodu sistem tum dosyalarim yerindeydi
Format At Sen

kralberk13

kralberk13

Üye
düzelmiştir ama yine sormakta faydavar düzeldimi ? :D

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
bu gunlerde yeniden basladi
uygulama bazen cevap vermiyo sonra sonladirinca bir sure sonra hata geliyor yeniden baslatiyor pcyi

kralberk13

kralberk13

Üye
hard diskten şüpelenmeye başladım

Üst Alt