masaüstünden birşey silerken çok bekliyor ???

Sponsorlu Bağlantılar

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
temiz kurulum yapınca keyi zaten vericek sonraki kurulimlardada key girmeye kerek kalmıyor sistem kendisi makinayı tanıyor
biliyorum ancak ben kazara ( nasıl yaptım bilmiyorum) o keyi sıfırladım. produ key ile önceden w10 da verilen keyin fotoğrafını çekmiştim. oradan geri kurtardım. %95 benim problemimi yaşamaz kimse ama risk almaya değmez...

kralberk13

kralberk13

Üye
birde hitman pro ve combofix ile tarat

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
birde hitman pro ve combofix ile tarat
Combofix in Windows 10 da çalışan bi versiyonu var mı?

Ben bulamadım
İnternette win10 uyumlu diye indirdiğim tüm combofixler max win8.1 destekliyor

serdar_gs

serdar_gs

Üye
@Jelly Beanci hayattasın

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci

Koradam

Üye
Bu win 10 bir tek benim cihazda mı sıkıntılı çalışıyor ?

Koradam

Üye
kralberk13

kralberk13

Üye
aygıt sürücüsüne baktınmı tüm driverler tamammı?

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
aygıt sürücüsüne baktınmı tüm driverler tamammı?
tamam olmaktan ziyad güncel olması çok önemli. W10 uyumlu olmayan anakart işlemci ve ekran kartı driveri çok etkili problemler yapabiliyor. İsterseniz Driver booster ile de guncelliğini bi kontrol edin. Ama ona çok güvenmeyin. Bazı durumlarda istisnai de olsa yanlış Driver kurabiliyor...

kralberk13

kralberk13

Üye
benim kulladığım zaten driver booster hiç yanlış bişeyde kurmadı

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
ssd ile alakasi yok, bilgisayar arkada is yapiyor bir kac saat acik kaldiktan sonra kendine gelecegine emin olabilirsiniz
ilk kurulum sonrası normal. ama koradam ın da dediği gibi Windows app lar bazen çok kastırıyor. bende en çok mesajlaşma ve Skype kastırıyor. ssd olunca o istediği kadar kastırsın siz bunu hissetmiyorsunuz bile...

Koradam

Üye
Sistem ve Sıkıştırılmış bellek canını okuyor diskin ne yapabilirim ?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
win 7 ultimate 32 Bit mi 64 Bit mi önerirsinz. Pc özelliği 1gb nvidia geforce 310m ekran kartı 3gb ram intel i5 450m işlemci 320 gb hdd bayağı ağır kasıyo felan

32 bit, yada 64 bit işletim sistemini keyfe göre yüklemek pek mantıklı olmaz.

Zira, RAM örneğin 2 yada 3 GB ise senin 64 bit işletim sistemi yüklemen pek işe yaramayacaktır. Normal şartlarda 32 bit yüklemek tercih edilir.

Ama, bilgisayarın özelliklere iyi diyorsan ve özellikle RAM en az 4 GB ise 64 bit yüklemek daha mantıklı olur. çünkü 32 bit işletim sistemleri 3 GB'den yüksek RAM lar takılı olsa bile sadece 3 GB sini kullanabiliyor. 64 bit ise RAM'ın tamamını kullanır ve bu da performansı artırır.

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Sistem ve Sıkıştırılmış bellek canını okuyor diskin ne yapabilirim ?
dostum senin problem cidden yazılımsal hataymış. Microsoft sistemi hızlandırmak için yeni bir yola baş vurmuş. onun sonucu olarak bu problem çıkabiliyormuş. iki sebebi var.
1- sistemsel problem format ile düzeliyor
2- ekran kartı driver ı hatalı. mevcut driver ı kaldırıp deneyin.