Harici Hard Disk'in kapaksız çalışması

Sponsorlu Bağlantılar

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
Harici Hard Disk'in kapaksız çalışması
Merhaba değerli Maxicep ailesi. Benim hdd min kutusu (usb girişi) kırılmıştı. Ben de değiştirdim. Hangi sebeptendir bilmiyorum hdd nin vidalı kısmını açıp DVD ye benzeyen kısmını görür hale getirdim. Sonuç olarak açılmıyor fakat gördüm ki bazı arkadaşlar bunu çalıştırmayı başarmış. Bunun yolunu yordamını gösterecek olan veya tavsiye verecek olan var mı? bu hale getirdim işte :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orasını Açmanda Sorun Olmaz Ama Değiştirdiğin Kısımda Problem Olabilir Taşinabilir HDDdeBu Hale Getiremezsin Onlar Küçük USB Girşini Kırıldı Diyorsun Tam Anlayamadım

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
usb girişinin olduğu kısmı değiştim sonra meraktan hdd nin içini açtım ama metal kapağını (markanın filan yazdığı) söktüm resimdeki hale geldi bu haldeyken çalışmıyor metal kapağının kapalı olması gerekiyormuş sanırım da ben o metal kapağı kırarak söktüm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kırdıysan Gitmiştir Geçmiş Olsun.Normalde O İçini Açtığın Disk Kısımlarına Müdahale Tozsuz Ortamlarda Gerçekleşiyor vede Ustalık İsteyen Birşeydir Orada Bir Parmak İzinin Bile Olması Demek Kafaya Zarar Vermek Demek

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
disk kısmı temiz ama kapaksız o şekilde kullanamam mı

batusch01

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım okumuyor neden olabilir?

Üst Alt