Lg g3 6.0 marshmallow stock rom yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

aykan59

aykan59

Üye
Bende var ilk kurduğum zaman yoktu ilerleyen zamanlarda ortaya çıktı bu sorun ortaya.
Sonradan sorunun kaynagini buldum ben. Usb data kablosu gucun tamamini aktarmiyormus. Baska bir kabloyu adaptore takinca tam performans aldim tekrardan.

delikanli006

delikanli006

Üye
kardes rom için tesekkurler.5 dk ka surmedi .marshmellow gercektende mukemmel oturmus g3 e EMEGİNE SAGLIK kısa ve öz anlatım.

esqalsiz

esqalsiz

Üye
Radyo calismio arkadaslar calistirabilen var mi acaba

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
tr lerde radyo calismaz

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ss alabilirmiyim acil .couly 2.5 kullanıyorum beğenirsem bunu yukleyecem

turancen

turancen

Üye
ss alabilirmiyim acil .couly 2.5 kullanıyorum beğenirsem bunu yukleyecem
Buyur kardeş, lg g3 D855 16gb modelde android 6 videosu, video bana aittir, o kadar ram harcadığına bakma, android 6, 5ten yüzde 50 daha hızlı :D nova launcher yüklüdür, lg arayüzü dondurdum, root yoktur, ilos ile 2k ekran videsou çekerken bile görüyorsunuz yinede hızlı :D video çekim bittikten sonra daha çok farkeder
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
esqalsiz

esqalsiz

Üye
Yani radyo kullanmak icin tr aurumunu mu bekleyecez arkadaslar ilgilenen yok ku

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
launcher farkı ney menudeki programlar aşağı doğru mu kaydırılıyor

turancen

turancen

Üye
launcher farkı ney menudeki programlar aşağı doğru mu kaydırılıyor
LG launcheri biraz daha ağır çalışıyor maalesef, uygulama ekranını ister yana istersen üstten aşağı kaydır, ayarlarda mevcut

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
turkishield

turkishield

Üye
iyi iyi cloudy de g2 için çıkarır öyleyse yakın zamanda :)

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Beyler bir sorum olacak siz benim cihaz 5.0da hiç ısınmıyordu 6.0da ahize kısmından ses kısma tuşuna kadar olan bölüme 10 dakka clas of clans oynayınca el değmiyor sizde de bu şekilde ısınma var mı ona göre bir servise vereyim.

BurakTura

BurakTura

Üye
Beyler bir sorum olacak siz benim cihaz 5.0da hiç ısınmıyordu 6.0da ahize kısmından ses kısma tuşuna kadar olan bölüme 10 dakka clas of clans oynayınca el değmiyor sizde de bu şekilde ısınma var mı ona göre bir servise vereyim.
açıkçası benim telefonumda 5.0'da daha dehşey şekilde 80 dereceyi görmüştüm hatta burada konu bile açmıştım.
ayrıca eğer rom'u attıktan sonra bir hard format atmadıysan at. işe yarayabilir.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
açıkçası benim telefonumda 5.0'da daha dehşey şekilde 80 dereceyi görmüştüm hatta burada konu bile açmıştım.
ayrıca eğer rom'u attıktan sonra bir hard format atmadıysan at. işe yarayabilir.
Romu atıp hicbir şey yüklemeden hard format attım tuş kombinasyonu ile hatta en son iki gün önce tekrar attım telefonda whatsapp ve birde clash of clans var suanda gene aynı 19 unda bi servise vereyim sunu resmi 6.0 geldi mi acaba bizim ülkeye sorun etmesinler yanlış iş etmissin bilmem ne diye.

BurakTura

BurakTura

Üye
Romu atıp hicbir şey yüklemeden hard format attım tuş kombinasyonu ile hatta en son iki gün önce tekrar attım telefonda whatsapp ve birde clash of clans var suanda gene aynı 19 unda bi servise vereyim sunu resmi 6.0 geldi mi acaba bizim ülkeye sorun etmesinler yanlış iş etmissin bilmem ne diye.
Yok kardeşim garantiye gönderme şuanlık. çünki daha Türkiye sürümü gelmedi maalesef. beklemen gerekli

bilal72

bilal72

Üye
    Konu Sahibi
Hocam tam aksine bende sürüm 5.0 iken boom beach oynuyordum telefon ateş topu oluyordu ama şimdi ısınma baya baya azaldı. Telefonundan ayarlar pil ve güç tasarrufu orda oyun optimizasyonunu açık yap belki işe yarar...6.0 ile telefon kendine geldi

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
biriniz launcher kurmadan eline kamera alıp üstünkörü cihazı çekebilir mi orjinal 6 yı :D

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
valla ben en fazla 65 derece goruyorum.
siz telefonu hangi kosullarda ve nasil kullaniyorsunuz ?

BurakTura

BurakTura

Üye
valla ben en fazla 65 derece goruyorum.
siz telefonu hangi kosullarda ve nasil kullaniyorsunuz ?
Ben sadece telefonda Mortal Kombat X Oynadım 10 dakika içinde alev alıyordu :D şimdi kış geldiği için daha iyi :D ve o kadar ısındığını görüncede o kadar iyi oyunlar yüklemedim bir daha telefona

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
g3 +1tik daha isiniyor dogrudur. 2k ekranin dezavantaji :)

esqalsiz

esqalsiz

Üye
Arkadaslar ben 1 haftador kullaniom gozle görülür hiz artisi var bazen benim telefon donuuo ekran karario hic bi isler yapilmio bataryayi cikarip takmak zorunda kaliom ayni sorun yasayan var mi 5.0 da bole bo sorun olmamisti hic

Üst Alt