Huawei Ascend P7 ROG Teknolojisi

Sponsorlu Bağlantılar

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ascend P7 ROG Teknolojisi
Arkadaşlar bildiğimiz üzere ascend P7 de 1920 x 1080 çözünürlüklu ekran var. Eğer sizde benim gibi bu çözünürlüğün abartılı olduğunu düşünüyorsanız, Ayarlar/Güç tasarrufu / Seçenekler (...) /Ayarlar yolunu izleyip ROG Teknolojisi seçeneğini aktif ederek telefonun ekran çözünürlüğünü 720 x 1280 değerlerine düşürerek, hem bataryadan %30 a yakın güç tasarruf edebilir, hem yaklaşık 150 MB civarında Ram'den kazanç sağlayabilir hemde antutu'dan 30.000 civarlarında skor yaparak telefonunuzdan daha yüksek performans alabilirsiniz..

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: faruk069 ve virusmurat

darkorbitay

darkorbitay

Üye
teşekkürler

ilhamikd

ilhamikd

Üye
bende aldigimdan beri oyle kullaniyorum telefon daha hafif ve seri calisiyor herkese oneririm sende saol kardesim bu konuyu paylasmak aklima gelmmisti ama faydali fpaylasim

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar. Huawei'in gerek çok güç harcayan uygulamaları ispiyonlaması olsun :) gerek çeşitli güç profillerini kullanma olanağı sunması ve gerekse de rog teknolosi gibi farkedilebilir derecede telefonun performansını arttıran seçenekler sunmasıyla gönlümü kazandı ama izlediği güncelleme stratejisi ile nefretimi kazanması da çok uzun sürmedi. Ascend p7 anavatanında aylardır emui 3.0 geliştirme sürümünü almış ve bir kaç gündür resmi güncelleme verilmişken biz hala emui 2.3 kullanıyoruz. Bu tutumu ile huawei çin pazarında daha da büyüyebilir ama global pazarda hiç şansı yok..

savaronajointed

savaronajointed

Üye
hocam bu senin fotolarda aşağıdaki geri home ve uygulama yöneticidi imgeleri neden farklı acaba

savaronajointed

savaronajointed

Üye
mesela hangi tema hocam

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Benim ki böyle

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
Xda sitesinde p7 bölümünde bir kaç tema mevcut. Ordan bakabilirsin..

savaronajointed

savaronajointed

Üye
eyvallah
sağaolasın

faruk069

faruk069

Üye
Ciddi oran da ram artışı sağladı gordum ama denememiştim. Saol kardeşim açıklama için..

turancen

turancen

Üye
Keşke bu özellik diğer telefonlarda olsa.

Üst Alt