Haber 9.3 halka açık beta yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

boran9999

boran9999

Üye
9.3 beta sonrası herşey normalken birden net bağlantısı tamamıyla gitti ne wireless ne de 3g tekrar 9.2.1 e döndüm beklemek lazım :)

legolas29

legolas29

Üye
5s kullanıcısı olarak telefon 9.2 ile geldi yeni almıştım.9.2.1 e yükledim birdaha Güncelleme gelirse en az 2 hafta bekleyip araştırıp eğer iyi ise güncelleyeceğim artık yeter ya resmen telefonu pert çıkarıyorlar !!!!!!!

0343434

0343434

Üye
9.3 beta 3 yayınlanmış arkadaşlar deneyen arkadaşlarım yorumlarını bekleriz.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Su jb işi olmasa ben hiç beklemem aslında. Bir umut 9.2 sürümündeyiz bakalım.
Bence Sorunsuz Bir Sürüm Bekliyorlar. Çünkü Şu An Çok Şikayetçi iPhone Kullanıcıları

sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben bu 9.2.1 den bıktım düzgün bi güncelleme hemen gelmeli

İp5furkan

İp5furkan

Üye
9.2.1 5S denetim merkezi ve uygulama açılış kapanışları (bazen) kasıyor. Stabil sürüm 9.3 beta mı arkadaşlar şuanlık?

romedon

romedon

Üye
betada bi ben mi hiç sıkıntı yaşamadım arkadaş :DD gerçi bir kaç kere müizk kendi kendine kapandı filan ama saniyelik şeyler

sLeepLe

sLeepLe

Üye
9.3'ün Çıkmasına Az Kaldı ;)
Ya da Beta Sürümleri Bir Dene ;)
valla beta kullanıyordum önceden de sonra tam sürüm geldiği zaman internete yazık ve 1.2 gb güncelleme geliyo :D 1 2 hafta daha bekleyeyim gelir zaten 9.3

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
valla beta kullanıyordum önceden de sonra tam sürüm geldiği zaman internete yazık ve 1.2 gb güncelleme geliyo :D 1 2 hafta daha bekleyeyim gelir zaten 9.3
Aynen Öyle Hocam. Ben de Şimdi 9.2.1'deyim. Kullanılmayacak Derecede Sorun Yok. Umudumuz 9.3 :)

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
9.3 Public Beta 3 Yayınlandı Arkadaşlar...

0343434

0343434

Üye
Hocam kullandığınız cihazla birlikte yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız ?
Ben su an 9.3 beta 3 sürümünü kullanıyorum ve 9.2 sürümüne göre karşılaştırırsam eğer batarya tüketimi artmış ama ben bunu su an yeni geçiş yapılan Mental Api nin sistemi fazla yormasına bağlıyorum. Performans olarak 8.4.1 sürümünü yakalamak üzere. Safari performansı önceki betaya göre duşmuş ama 9.2 ye göre yine iyi. Birkaç ufak hata dışında bence kullanılabilir ve 9.2 nin o hantallığıni atmak üzere olan güzel bir surum geldiğini ilk defa söyleyebilirim.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ben su an 9.3 beta 3 sürümünü kullanıyorum ve 9.2 sürümüne göre karşılaştırırsam eğer batarya tüketimi artmış ama ben bunu su an yeni geçiş yapılan Mental Api nin sistemi fazla yormasına bağlıyorum. Performans olarak 8.4.1 sürümünü yakalamak üzere. Safari performansı önceki betaya göre duşmuş ama 9.2 ye göre yine iyi. Birkaç ufak hata dışında bence kullanılabilir ve 9.2 nin o hantallığıni atmak üzere olan güzel bir surum geldiğini ilk defa söyleyebilirim.
O Zaman İnşallah Final Sürümü Çok İyi Olacak Hocam...

Üst Alt