General Mobile Discovery Ekran Solma Sorunu Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
General Mobile Discovery Ekran Solma Sorunu Çözümü
Bilmeyenler için anlatayım.Yeni üretilen telefonlarda custom rom yüklediğinizde ekrandaki tüm renkler çok kötü soluyor ve status bar izi kalıyordu bu sebeple custom rom kullanılamaz hale geliyordu.Bir çok boot denemelerinden sonra en son olarak aşağıdaki bootu yüklerseniz artık ekran solma sorunu olmuyor.

Yani ekran solması olan romları yükledikten sonra telefonu acin acildiktan sonra kapatin ve aşağıdaki boot.zip dosyasını yükleyin ve ardından telefonu açın artık ekran solma sorunu olmuyor gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu çözümü @Peocawe ile beraber bulduk kendisine çok teşekkür ediyorum onun cihazı üzerinde test ettik ve başarılı oldu.

Boot Dosyası=>

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fthakan, ney27, Özkan Ç. ve 1 kişi daha

Peocawe

Peocawe

Üye
elimize kolumuza sağlık. :ehe

• Beğen
Tepkiler: Buğra
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Hee rom kurmadıydım ama yine de elinize sağlık :))

• Beğen
fthakan

fthakan

Üye
ihtiyacı olanlar için yararlı paylaşım.

• Beğen

TKAR

Üye
Bende vardı çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: omerbjk34
omerbjk34

omerbjk34

Üye
Kardeşim bu boot nasıl yükleniyor ekran çok kötü lütfen yardımcı ol
Ya ben yapamadım yardımcı olur musunuz ??

Peocawe

Peocawe

Üye
Kardeşim bu boot nasıl yükleniyor ekran çok kötü lütfen yardımcı ol
Ya ben yapamadım yardımcı olur musunuz ??
Discovery kullanmayalı çok uzun zaman oldu ama recovery den flashlaman gerekiyor sanırım bu dosyayı. O zaman baya uğraşarak bulmuştum bu yöntemi ama şuan hatırlayamadım.

omerbjk34

omerbjk34

Üye
Discovery kullanmayalı çok uzun zaman oldu ama recovery den flashlaman gerekiyor sanırım bu dosyayı. O zaman baya uğraşarak bulmuştum bu yöntemi ama şuan hatırlayamadım.
Kardeşim recoveryden için root izni istiyor ancak programlarla da rootlayamiyorum nasıl yapacam

Peocawe

Peocawe

Üye
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

veliahht

veliahht

Üye
Kardeşim recoveryden için root izni istiyor ancak programlarla da rootlayamiyorum nasıl yapacam
Kingo root ile rootlayabilirsin general mobile discovery cihazını sonra custom recovery kur...

Üst Alt