Faturasız / Faturalı Avea, Türk Telekom oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom olmalı mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ben henüz 4.5g destekli sim kart almadım 31 i son demişsiniz ama ondan sonra bide değiştirmek için para mı vereceğiz?

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bizden caldigi paralari gidip sacma sapan rezil reklamlarinda harciyolar. Sanki birlestide cok iş oldu. Cekmiyosunuz avea cekmiyosunuuuuzzz. Rezillsiniz beceriksizsiniz plansiz iş yapiyosunuz
Bana adam gibi avea ceken yer gosterin turkiyede (
Benım evde cekiyor

eren3546

eren3546

Üye
hic memnun degilim turktelekom dan cok fazla internet kopuyor

Koradam

Üye
Sabahları evimde ki ttnet internetinden daha hızlı oluyor :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Geçen gün gittim 4.5g destekli sim kart aldım 2-3 geçti bugün açıldı sonunda hat. Ama oda ne önceki sim kartımda turk telekom yazıyordu 4.5g sim kart şu an avea yazıyor :D

Koradam

Üye
Geçen gün gittim 4.5g destekli sim kart aldım 2-3 geçti bugün açıldı sonunda hat. Ama oda ne önceki sim kartımda turk telekom yazıyordu 4.5g sim kart şu an avea yazıyor :D
İlginç benim 4.5gli sim kartın açılması 1dk almadı :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
İlginç benim 4.5gli sim kartın açılması 1dk almadı :D
Vallaha billaha perşembe mi cuma akşamı mı ne aldım bugün öğleden sonra açıldı aldığın bayi ilemi alakalı bilmiyomda uyuz uyuz tipler işte :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Olur Yada Olamaz Denemez Adam Satın Almiş Onun Düdüğü Öter Ha İmza Toplarsın Yine avea Olarak Kalsın Dersen Sanmıyorum Ama

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
evet kazık atma konusunda rakipsiz
500dk
1000sms
1gb internet sadece 45 tl diye turkcell bayisine kocaman afiş asmışlar

ben aveada faturalıyım 29 tlye 4 gb internet 1000 sms 1000 dakika her yöne kullanıyorum turkcellin kullandığı mizah süper insanlar kazıklandığı halde mutlu
Ben olay paketini kullanıyorum Turkcell in. 2015 aralıkta geçmiştim. Şu an bu paket alımı aktif değil sanırım. Evet Turkcell kazık ama kampanya takibi yaparsanız diğerlerinden daha avantajlı paketler denk getirirsiniz. 500 dk her yöne+5000 sms+2 gb 23 tl. Paket geçerlilik süresi 1 yıl.

celilcemre

celilcemre

Üye
İkisinin birleşmesiyle biraz daha verim artabilir. İnternet hızı çok iyi. Konuşma devamlı kesilip duruyor.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
İkisinin birleşmesiyle biraz daha verim artabilir. İnternet hızı çok iyi. Konuşma devamlı kesilip duruyor.
aynen değişimin operatör için olacağını düşünüyorum ama iyi çektiği yerlerde konuşmayla ilşgili de bir problem yaşamadım şimdiye kadar:)

• Beğen
Tepkiler: phasan
blastx

blastx

Üye
Bende memnunum pttcell den (alt yapısı TT) bazı yerlerde çekmediği doğru ama yinede iyi bence kalite turkcell gibi değil tamam tukcell e odedigimiz kadar da odemiyoruz 5GB sonrası (sınırsız 128kb) 300dk 300 sms 22 TL kim veriyor bu fiyata bu kadar içerik

celilcemre

celilcemre

Üye
Arkadaşımda htc eye var kesilmiyor. Benimki n8 devamlı kesilip duruyor. Tamamen kesilmiyor. Ama wifi bağlantısı android ve apple'den daha iyi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bizden caldigi paralari gidip sacma sapan rezil reklamlarinda harciyolar. Sanki birlestide cok iş oldu. Cekmiyosunuz avea cekmiyosunuuuuzzz. Rezillsiniz beceriksizsiniz plansiz iş yapiyosunuz
Bana adam gibi avea ceken yer gosterin turkiyede (
Benim evde çekiyor 3g ve 2 g full

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Evet arkadaşlar sanırım 4.5g geleceği günler kala turktelekom hız sınırını arttırdı benim hız sınırını 128kb iken 150kb artık youtube dan endusuk kalite olan 144p rahatlıkla izleniyor.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar sanırım 4.5g geleceği günler kala turktelekom hız sınırını arttırdı benim hız sınırını 128kb iken 150kb artık youtube dan endusuk kalite olan 144p rahatlıkla izleniyor.
Bende aynı en dusuk hızım 128

epson81

epson81

Üye
hızın artığı yok 4.5 g geldiğinde daha fazla kota kullanacağız

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Birazdan resim eklerim ama soyle bir durum var youtube dan şimdi videoları izlerken 480p videolarda hemen yükleniyor anlamadım neler oluyor

Telefonun şarjı bitti açılınca youtube deki yüksek video formatları açılmıyor. Çok üzüldüm valla

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Türk Telekom olunca çekim kalitesi değişti mi ? En don avea vasattı.

Üst Alt