Windows 10 Yapı 10586.104 Masaüstü ve Mobil sürüm için test ediliyor

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Yapı 10586.104 Masaüstü ve Mobil sürüm için test ediliyor
Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için Yapı 10586.104 sürümünü masaüstü ve mobil cihazlar için test ediyor.

Yazılım devi Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için yeni bir toplu güncelleştirme üzerinde çalışıyor. Gelen bilgilere göre Windows 10 Yapı 10586.104 sürümü masaüstü ve mobil cihazlar için yeni gördüm nxellrmeler adayı olarak test edilmeye başlandı.

Windows 10 Mobile Yapı 10586.71 Insider Slow Ring için Yayınlandı

Microsoft İşletim Sistemleri Grubu Başkan Yardımcısı Gabriel Aul, 2015 yılının Aralık ayında yayınlanan son Windows Insider güncellemesinden sonra 2016 yılında çok daha hızlı bir şekilde Windows 10 geliştirme sürecine devam edeceklerini belirtmişti. Bu dönemde Windows 10 masaüstü sürümü için yayınlanan 6 geni güncelleme de bu açıklamaları doğruluyor. Fakat Öte yandan mobil sürümde Windows 10 Mobile için sadece iki yeni toplu güncelleştirme yayınlandı.

Geride bıraktığımız hafta içinde Microsoft, Windows 10 masaüstü kararlı sürüm ve Windows 10 Mobile Insider Preview için iki yeni güncelleme yayınladı. Bugün gelen bilgilerde ise Microsoft’un Windows 10 Yapı 10586.104 sürümünü masaüstü ve mobil cihazlar için bir sonraki toplu güncelleştirme adayı olarak test etmeye başladığı ve en erken önümüzdeki hafta kullanıcılara sunulacağı belirtildi.

Yapı 10586 sürümü için yayınlanan bundan önceki toplu güncelleştirmelerde olduğu gibi Yapı 10586.104 derlrmesinin de yeni özellik getirmeyeceği belirtiliyor. Genel performans iyileştirmeleri ve hata gidermeleri üzerinde yoğunlaşan Microsoft, bir an önce Windows 10 ve Windows 10 Mobile için tüm kullanıcılara hatasız bir güncelleme vermeye odaklanmış durumda. Bu nedenle Windows 10 Redstone Insider Preview sürümlerinin ve Windows 10 Mobile Redstone Insider Preview sürümleri için bir süre daha beklemek gerekecek.

Microsoft, “Özellik Güncelleştirmesi” adını verdiği Redstone kod adlı Windows 10 güncellemeleri ile kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimini geliştiren değişiklikler getirmesi bekleniyor.

Windows 10 Yapı 10586.104 Masaüstü ve Mobil sürüm için test ediliyor - MaxiCep

Üst Alt