AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye

Parayı iade ettiler.

Son düzenleme:

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Güle güle kulan.

Ben de dün 5 küsur dolara qkz x6 sipariş ettim.Yorumlar çok iyi 32 ohm empedans denmiş bakalım bekliyoruz :)
Hocam kulaklık hakkında yorum yazmamışsın kulaklık eline ulaştı mı ? Kullandın mı ? G2'de bass ve yüksek ses amaçlı kullanıcam tavsiye eder misin ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hocam kulaklık hakkında yorum yazmamışsın kulaklık eline ulaştı mı ? Kullandın mı ? G2'de bass ve yüksek ses amaçlı kullanıcam tavsiye eder misin ?
Kulaklık şahane basslar mükemmel diyebilirim kesinlikle tavsiyedir dostum.

demir38

Üye
Slm arkadaslar AliExpress'te en kolay ödeme sekli hangisi örnegin ben ebay'de paypal ile ödüyorum ama AliExpress'te malesef paypal kullanilmiyor ve AliExpress icin paypal gibi güvenli saglam bir online bank varmi varsa hangisini tavsiye edersiniz

Sarangni

Sarangni

Üye
Slm arkadaslar AliExpress'te en kolay ödeme sekli hangisi örnegin ben ebay'de paypal ile ödüyorum ama AliExpress'te malesef paypal kullanilmiyor ve AliExpress icin paypal gibi güvenli saglam bir online bank varmi varsa hangisini tavsiye edersiniz
Alipay var. O sisteme bir bakın. Ben, Kredi kartı ile alıyorum sıkıntı yok. Sanal kartta güvenli. Ben normal kredi kartı ve sanal kart kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: demir38
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Akıllı Saatim 1 ayda geldi gayet güzel bir cihaz, almayı düşünenler tereddüt etmeden alabilir.

2016 Hot Selling SmartWatch Bluetooth Smart Watch DZ09 SIM

(from AliExpress Android)

Ekli dosyalar

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Creative EP630 kullandın mı daha önce hocam? Kulaklığın ses yüksekliği, izolasyonu ve kulakta durması nasıl?
Uzun süreli kullanmadım 630.Yalıtım yeterli seviyede denebilir çok sesli ortamlarda bulunmuyorum herhangi bir ses kirliliğiyle karşılaşmadım.Kulaklık gövdesi metal olduğundan biraz ağır ve bunun kulakta durmaya faydası da zararı da var elbette.
En nihayetinde fiyat performans açısından bakmalı ve bu fiyata çok çok iyi bir kulaklık.
Ses seviyesi düşük ya da yüksek değil kıyasladığım modeller mesela cx 200 ile fark yok.Keza G2 nin kendi quadbeat 2'si ile de ses seviyesi anlamında fark görmedim ama bass odaklı yalıtım olduğundan ses çok hafif şekilde boğuk bu da basslar çok kaliteli hale getiriyor.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Uzun süreli kullanmadım 630.Yalıtım yeterli seviyede denebilir çok sesli ortamlarda bulunmuyorum herhangi bir ses kirliliğiyle karşılaşmadım.Kulaklık gövdesi metal olduğundan biraz ağır ve bunun kulakta durmaya faydası da zararı da var elbette.
En nihayetinde fiyat performans açısından bakmalı ve bu fiyata çok çok iyi bir kulaklık.
Ses seviyesi düşük ya da yüksek değil kıyasladığım modeller mesela cx 200 ile fark yok.Keza G2 nin kendi quadbeat 2'si ile de ses seviyesi anlamında fark görmedim ama bass odaklı yalıtım olduğundan ses çok hafif şekilde boğuk bu da basslar çok kaliteli hale getiriyor.
Quadbeat 2 'nin sesi bana bir hayli düşük geliyor. Arada fark göremediyseniz benim için sıkıntılı bir durum.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Quadbeat 2 bence iyi ses seviyesi konusunda.
Qaudbeat 2 de şu sorun var kulaklık süngerlerini temizlemek gerekli temizlemezsen ses seviyesi oldukça düşüyor.

kanat_58

kanat_58

Üye
Arkadaşlar bişey soracam şimdi ben 10 tane sipariş verdim hepsini yılbaşından önce bir kaçtane sinide önceki ürünlerlerle arasında 1 hafta oynuyor sonraki siparişim çabuk geldi ama önceki verdiklerim hala gelmedi çoğu uçakta bekliyor nasıl oluyor bu anlamadım aynı kargo şirketleri

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
beyler herhangi bir çin sitesinden (aliexpress,dealextreme,tinydeal vs.) cep telefonu sipariş etmek istiyorum gümrük olayını biliyorum taktik verin.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
beyler herhangi bir çin sitesinden (aliexpress,dealextreme,tinydeal vs.) cep telefonu sipariş etmek istiyorum gümrük olayını biliyorum taktik verin.

Satıcıya mesaj yazarsan nasıl gümrükten geçireceğini anlatıyor. Mesela ayakkabı için sorduğumda hediye olarak göndereceğim gibi birşey yazmıştı :)

• Beğen
Tepkiler: Black-GhosT
Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
Satıcıya mesaj yazarsan nasıl gümrükten geçireceğini anlatıyor. Mesela ayakkabı için sorduğumda hediye olarak göndereceğim gibi birşey yazmıştı :)
Google translateye kaldı is o zaman :))

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye

Beyler şu ürün sorunsuzca gelir mi Türkiye'ye ?

kanat_58

kanat_58

Üye
Sanmıyorum sıkıntı olmaz telefon değilki o kapak bende sipariş ettim bekliyorum telefon olsa belli sıkıntı olurdu ama olmaz merak etme

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Beyler şu ürün sorunsuzca gelir mi Türkiye'ye ?

Bu ürünlerde uyku modu çalışmıyor, çalışsada kapağı açıp arkaya alınca yine kilitleniyor cihazı kullanamıyorsunuz. Bence boşuna para vermeyin bu tür kapaklarda orjinalden şaşmayın.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Bu ürünlerde uyku modu çalışmıyor, çalışsada kapağı açıp arkaya alınca yine kilitleniyor cihazı kullanamıyorsunuz. Bence boşuna para vermeyin bu tür kapaklarda orjinalden şaşmayın.
Anladım teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

garipcan789

Üye
Arkadaşlar ben havalı korna almayı düşünüyorum alanınız oldumu hiç acaba ?

kanat_58

kanat_58

Üye
Arkadaşlar bana biri yardımcı olabilirmi lütfen acil gelmeyen ürün için disbute açmam lazım ama heryer türkçe disbute kısmı ingilizce öyle olunca kafa karışıklığı oluyor bana ordan ingilizce olarak nasıl disbute açarm yardımcı olurmusunuz teşşekkür ederim şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara
Daha önce süre uzattım ama hala gelmedi ürün yılbaşından önce verdim siparişi yarın son gün 1 gün 21 saat kaldı

Üst Alt