Araç İçi Kameranın Olmasının Güzelliği

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Araç İçi Kameranın Olmasının Güzelliği
1 Saat Öncesinden Misafirlikten Yaya Olarak Dönüyordum Çıktık Eve Giderken 1 Dk Sonra Adamın Birisi Çakal Tabi Yanımızdan Neredeyse Uçarak Gitti Aklıma İlk Hızlı Giden Atın Misali Geldi 100 Metre Yürümedikki Baktım Dörtlüleri Yakmiş Yol Ağzında Duruyor Meğer Ana Yoldakı Adamın Önüne Atlamiş Adama İndi Yalvarıyor Çakal Abi Üzerimde 100 Lira Ver Gerisini Sonra Vereyim Bekle Beni Filan Adamı İkna Etti Bastı Gitti Neyse 50 Metre Gittim Adamın Birisi Tali Yoldan Çıkıp Ana Yola Girecek Girerkende Sola Dönecek Tabi Yol Boştu O Saatte Adam Sola Tam Dönüyorduki Arkadan Bir Tane Çakal Geldi O Düz Gidecekti Son Hız Birden Arkasından Fırladı Adamın On Sinyal Filan Sürttü Dağitti Geçti Adam Arkadan Kornaya Bastı Ama Nafile Şerefsiz Kaçtı Gitti Çoktan Bıraz Durdum Baktım Adam İndi Aşağiya Napacağim Diye Düşünürken Baktım 100 Metre Sonra Gittim Adam Bindi Gitti Arabasına Nasıl Yakalayacak Vurup Kaçanı Arabası İyi Değil O Kadar Vurup Kaçan Şerefsiz Jipti Sanırım Siyah Anlayacağiniz 5 DKlik Yolda 2 Tane Kaza Olayı Yaşardım :D Ki Son Anlattığım Benim 10 Metre Gerimde Oldu Ses Duydum Döndüm Baktım Adam Çoktan Gitmişti Az Bişey Gördüm Anlayacağiniz O Ki Bence Araç Kameranız Yoksa Edinin Varsada Adam Akıllı Plaka Okuyan Birşey Olsun Benim Var Şahsen Adama Üzüldüm Ama Araç İçi Kamerası Olsaydı ÇAğırırdı Polisi Tutanağı Tuttururdu Arkasından Basardılar Cezayı Kaçmak NEdir Görürlerdi Sadece Bilgilendirmek İçin Paylaştım Bence Zorunlu Hale Getirmeliyiz Bu Kamera Olayını

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Bence de haklısınız hocam.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bence de haklısınız hocam.
Şahsen Rahatım Trafikte Adam Şıkıştırmış Şıkıştırmamiş En Azından Polis Geldiğinde Derdini Anlatırsın BUndan Öncelerde Babamın Önüne Rampa Aşa Gidince Tali Yoldan Adam Çıkmıştı Yerler Islattı Frene Bastı Araba Kayıdı Kaldırıma Vurdu Aks KEsit :D O Zamanda Kamera Yoktu Allah'tan Kasko Vardıda

• Beğen
Tepkiler: PrisonerMacTavish
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Şahsen Rahatım Trafikte Adam Şıkıştırmış Şıkıştırmamiş En Azından Polis Geldiğinde Derdini Anlatırsın BUndan Öncelerde Babamın Önüne Rampa Aşa Gidince Tali Yoldan Adam Çıkmıştı Yerler Islattı Frene Bastı Araba Kayıdı Kaldırıma Vurdu Aks KEsit :D O Zamanda Kamera Yoktu Allah'tan Kasko Vardıda
Şans işi de biraz :D instagrama video atmak için kullanırdım ben sanırım ehehehh:zong::ehe

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

yaren_70

Üye
Araç içi sadece ön tarafı göstermiyormu? Hadi arkadan vurdu nasıl kanıtlıyacan?

Üst Alt