Sony Xperia Z2 Kullanıcıları Kulubü | Ana Konu

Sponsorlu Bağlantılar

zencibitc

zencibitc

Üye
yeni sürüm .264 mü ?

yakupb03

yakupb03

Üye
Aynen

zencibitc

zencibitc

Üye
acaba neler düzeltildi. bu arada bir sorum olucak son uygulamalar da albümde dolaşırken ekranın bazı bölgelerinde telefon çarpılırmış gibi oluyormu. benim bootloaderim kırık drm keylerim silindi bu yüzden diye düşündüm ama drmsi silinmeyendede oluyormuş sizde yaşıyormusunuz ?

yakupb03

yakupb03

Üye
Yok öyle bi problem neden yedek almadın drm kysi? Bende sorun yok.

zencibitc

zencibitc

Üye
drm keylerin götürceği özelliğin hiç birini kullanmıyordum. kamerada biraz netlik kaybolması oluyormuş sanırım da ben pek farkedemedim. zaten denemek için stock kullandım 2 hafta falan onun dışında cyanogenmod kullanıyorum çok daha hızlı saf boş günlük update de var kafam rahat

man20

man20

Üye
telefonuma mail geldi 264 ile biten güncellemenin geldiğini haber verdi. bilgisayardan güncelleyebilirsiniz diyor. android 6.0'mı acaba?

yakupb03

yakupb03

Üye
telefonuma mail geldi 264 ile biten güncellemenin geldiğini haber verdi. bilgisayardan güncelleyebilirsiniz diyor. android 6.0'mı acaba?
Yok alev. 6.0 değil. Yine 5.1.1 fakat şu kronik olan güvenlik açığını kapatmak için verilen bir güncelleme. Bana da mail geldi az önce ama otaya bir kaç güne düşer. Bunun için bilgisayara bağlamaya gerek yok. :-)

• Beğen
Tepkiler: man20
zencibitc

zencibitc

Üye
inşallah şu 6.0 da çok daha stabil ve saf bi şekilde güncelleme yayınlarlar ben şahsen daha hızlı beklerdim sonyden

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
0MG90

0MG90

Üye
Ben 4.4.4'e geri dönmeyi düşünüyorum. Lollipop beni sarmadı hala.

alfo9403

alfo9403

Üye
Gecen hafta telefonumu hareket sensöru bozuk diye ankarada kvkya verdim aslında verirkende baya endişeliydim kesin bozacaklar diye. Telefon geri geldi onarım yapıldı genel bakım yapıldı felan yazmıslar. Telefona baktım arka cızık camı degistırmişler telefondaki cizikleri felan gidermişler. Önce ne guzel servismiş felan diye dusunurken bi actım teli hat cekmiyor nasıl olduysa sebeke promlemi var hangi hattı taksam sebeke yok diyordu. Sensörde hala bozuktu onarım felan olmamıs. Valla verirken baya korkmustum da insallah daha da bozmazlar diye korktugum başıma geldı. Telefonunuzda ciddi sıkıntılı bişey yoksa servise hele ki kvkya vermekten sakının. Ama sırf camdaki cizik onarımları için verilebilir mi bilemem. Girdiğiniz riske degmeyebilir :D simdi bidaha gönderdim bakalım inşallah baska bişeyi daha bozmazlar

yakupb03

yakupb03

Üye
Sol tarafta bir kaç cm sarı leke var bunun için ekran alayım mı 300 lira ya değer mi? Başka bir problem yok şimdilik. 18 aydır kullanıyorum ve askerm yani askerlik bitince 3. Yılımız olacak :-P

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
M gelmesini bekliyorum sarmaz ise kitkata geçip kalacağım bende.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
11 mb'lık 264. Güncellemesi neyi içeriyor?

Bu arada Android M ne zaman alır?

0MG90

0MG90

Üye
11 mb'lık 264. Güncellemesi neyi içeriyor?

Bu arada Android M ne zaman alır?
Stagefright açıkları giderildi onda

Geçen ekran bi garip oldu dedim noluyo ekran mı bozulacak diye. Sonraki gün test koduyla ekran testi yaptım bi sorun yok. Korktum bir an :D

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Stagefright açıkları giderildi onda

Geçen ekran bi garip oldu dedim noluyo ekran mı bozulacak diye. Sonraki gün test koduyla ekran testi yaptım bi sorun yok. Korktum bir an :D
Bendede aynısı oldu düzeldi sonra kendiliğinden :ehe

zencibitc

zencibitc

Üye
ekran çarpılıyo gibi değilmi ? bendede oldu o

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Sol tarafta bir kaç cm sarı leke var bunun için ekran alayım mı 300 lira ya değer mi? Başka bir problem yok şimdilik. 18 aydır kullanıyorum ve askerm yani askerlik bitince 3. Yılımız olacak :-P
birader seninki yinemi bozuldu bak g4 e geçtim ben kafa rahat :))

alfo9403

alfo9403

Üye
Kvk sanırım telefonu arıza var dıye verdiğinizde her seferinde bakım işlemi yapıyor. Arka camda çizik vs olan varsa hareket sensörü bozuk diye veriyorsunuz, camdaki çiziklerı giderip gerı veriyorlar birde hoparlörlerdekı tozları temizliyorlar. Sensör bozuk benım ama bozuk değil deyıp gerı gönderiyorlar demekkı bozuk olma sartı yok tekefonu her halukarda temizliyorlar.

osicik

Üye
Arkadaşlar ben rom kullanıyorum da merak ettim otomatik ekran seçili parlaklık yarıda günde 6-7 saat ekran süresi alıyorum 1-1.5 yıllık telefon sizde ekran süresi ne kadar tam dolu şarjda???

Üst Alt