Galaxy Note 3 (5.0.2) AURORA ROM v4.3 SM-N900,SM-N9000Q

Sponsorlu Bağlantılar

Romu Faydalı Buldunuz Mu?

• Kullanılan toplam oy
    11
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
hmm onu bilmiyorum kullanmadım şu an en son stock rus lollipop sürümünü yüklüyorum

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
hmm onu bilmiyorum kullanmadım şu an en son stock rus lollipop sürümünü yüklüyorum
bikaç gün önce güncellenen rus orjinal sürüm yokmu o işte

Anil-D

Anil-D

Üye
bikaç gün önce güncellenen rus orjinal sürüm yokmu o işte
valla haberim yok yenilikler neler

Anil-D

Anil-D

Üye
resim açılmıyor

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
sarj nasil gidiyor hocam

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
simdi kurdum ama kullanıcılardan gelen görüşler olumlu yönde

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
Bende dün akşam kurdum bakalım nasılmış.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
aurora romun hangi versiyonundasın 4.3 mü 5.2 mi
sanmam buna yakın ekran süresi vereceğini

Anil-D

Anil-D

Üye
aurora romun hangi versiyonundasın 4.3 mü 5.2 mi
sanmam buna yakın ekran süresi vereceğini
5.2 kasiyor 4.3 rev kullaniyorum ben o ingilizce yerleri Türkçe yapsak on numara olcak

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
bende 4.3 epey kullandım ama son zamanlarda kasmaya başladı kitkata dönmüştüm sıkıldım rus yüklüyorum şu an

Anil-D

Anil-D

Üye
bende 4.3 epey kullandım ama son zamanlarda kasmaya başladı kitkata dönmüştüm sıkıldım rus yüklüyorum şu an
sarj son guncelleme ile nasil olmus deneyimleriniz neler

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
sarj son guncelleme ile nasil olmus deneyimleriniz neler
şarj süresi ve performans iyi denebilecek düzeyde fakat bazı sorunlar var klavye türkçe dili her açıp kapatınca siliyo sessiz modda bildirim ışıkları çalışmıyor benim için en önemlisi telefon durduk yerde internete bağlanmıyor işin ilginç yani facebook whatsapp sorun yok maçkolik ve tarayıcılar nete bağlanmıyor kitkata dödüm huzur buldum

Anil-D

Anil-D

Üye
şarj süresi ve performans iyi denebilecek düzeyde fakat bazı sorunlar var klavye türkçe dili her açıp kapatınca siliyo sessiz modda bildirim ışıkları çalışmıyor benim için en önemlisi telefon durduk yerde internete bağlanmıyor işin ilginç yani facebook whatsapp sorun yok maçkolik ve tarayıcılar nete bağlanmıyor kitkata dödüm huzur buldum
en iyisi rom hocam aurora ile mutluyum

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
note 3 de 5.1. gelsede kullansak note 3 neoya geldi arkadaşa yükledim süper olmuş şarj performans olarak