AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
Hocam yanlış anlamayın ama bu kadar uzun kabloyla şarja takıp evin içindemi gezeceksiniz [emoji1]

2 Metre seçmenin sebebi kısa kablolar çıkıyor kutudan ve bazen ani kablo çekmeleri şarj soketini boza biliyor. Ayrıca evde ki prizlerin konumuna göre 2 Metre ile rahat kullanım sağlıyor.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
bidost06

bidost06

Üye
Anladım fakat uzun kablo dc için güç kaybı yaratmıyor mu sıkıntı yok ise bende alayım bitane iş yeri için

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Anladım fakat uzun kablo dc için güç kaybı yaratmıyor mu sıkıntı yok ise bende alayım bitane iş yeri için

Ben Samsung servisinde değiştirdim eleman uzun kablo verdi Samsung iki boy çıkarıyor dedi uzun olanla değişti ve kısası ile bir farkı yok şarj sırasında :)

bidost06

bidost06

Üye
Ben Samsung servisinde değiştirdim eleman uzun kablo verdi Samsung iki boy çıkarıyor dedi uzun olanla değişti ve kısası ile bir farkı yok şarj sırasında :)
Tamamdır o zaman alayım bende: )

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Sarangni

Sarangni

Üye

Ben buradan alsım. 4000 fazla siparişten 4.8 puan almış. Ben memnunum hızlı şarj ediyor ve orjinal kablo ile aynı verimi alıyorum şu ana kadar.

bidost06

bidost06

Üye
0.25m 1m 1.3m 1.5m 2m 3m Micro USB Cable 2.0 Data sync Charger cable 1m Mobile Phone Cables For Samsung galaxy S4 S3 HTC

(from AliExpress Android)

Ben buradan alsım. 4000 fazla siparişten 4.8 puan almış. Ben memnunum hızlı şarj ediyor ve orjinal kablo ile aynı verimi alıyorum şu ana kadar.
Teşekkürler

0MG90

0MG90

Üye
Şunu alasım var ama Hepsiburada'da satıyormuş. Aliexpress'ten alırsam 10 lira. Hepsiburada'dan alırsam en ucuz 14 lira. Ne yapayım :D

Sonra da quadcopter alasım var :D

Sarangni

Sarangni

Üye
Şunu alasım var ama Hepsiburada'da satıyormuş. Aliexpress'ten alırsam 10 lira. Hepsiburada'dan alırsam en ucuz 14 lira. Ne yapayım :D

Hepsiburada kargoyu karşılıyorsa 4 lira çok değil ama kargo size ait ise Aliexpress daha mantıklı.

mucalt

mucalt

Üye

Aciliyeti yoksa aliexpress ten alabilirsirin. Acelen varsa hepsiburada

mucalt

mucalt

Üye
Kasim 11 verdigim siparisten hala bi tik yok. Ortalama ne kadar surede geliyor.

mc_307

mc_307

Üye
Kasim 11 verdigim siparisten hala bi tik yok. Ortalama ne kadar surede geliyor.
Air mail mi? Seller shipping mi? 15-27 gun yazanlar en gec 35 günü buluyor.
11.11 de aldigim telefon bugun geldi .

mucalt

mucalt

Üye
Bir tanesi swiss post digeri china post ordinary small packet plus diye birsey.

mc_307

mc_307

Üye
Bir tanesi swiss post digeri china post ordinary small packet plus diye birsey.
Swiss ten baya bi umudu kes :) gec gelir genelde. Kac gun yaziyordu posta bölümünde .
Small packet cabuk gelir.
Malzeme alirken air mail olmasina dikkat edin her zman. Kusurati biraz fazla olur o kadar...

mc_307

mc_307

Üye
Bu saat 90 gunden sonra bugun geldi :) swiss :)
Adam parayi bile iade ettiydi :D

mucalt

mucalt

Üye
Genellikle 15 gun diyo 60 gelmezse para iade diyo.

60 gunu bulacagina ihtimal vermemistim ama galiba uzayacak.

Kargoya hic dikkat etmiyodum ben. Ogrenmis olduk

mucalt

mucalt

Üye
Bu saat 90 gunden sonra bugun geldi :) swiss :)
Adam parayi bile iade ettiydi :D
Of 90 gunde adam aldigi maldan sogur [emoji20]. Ama para iade etmesi iyi.
Air mail sectigimizde kac gunde geliyo tahminen.

Sarangni

Sarangni

Üye

Hangi cihazı almıştınız?

Aliexpres yaptığınız alışverişler de sabırlı olmak gerekiyor. Çok kısa süre gelenler olduğu gibi çok uzun sürenler de var. 40 güne yaklaşan ve gelmeyen siparişim var hala en fazla 60 günü gördüm. İlk bu siteyi kullanmaya başladığım kargo takibi çok kolaydı. Son zamanlar da ise bu iş biraz karışmış gibi. Üç sipariş verdim kargo takip numarası ile ürüne ulaşılmıyor ama iki tanesi geldi bir tanesi hala gelmedi. Birkaç yıl önce alışveriş yapmaya başladığım da böyle durumlar ile karşılaşmıyordum her ürünün kargo takibi yapılıyordu. Sonra Satıcı Gönderi Modeli, Yanwen vs gibi kargo firmaları kullanmaya başlayınca ürünleri takip etmekte zorlaşıyor. Ön güzeli China Air Mail-China Post ile gelenler onları takip etmek oldukça kolay.

mucalt

mucalt

Üye
Hangi cihazı almıştınız?

Aliexpres yaptığınız alışverişler de sabırlı olmak gerekiyor. Çok kısa süre gelenler olduğu gibi çok uzun sürenler de var. 40 güne yaklaşan ve gelmeyen siparişim var hala en fazla 60 günü gördüm. İlk bu siteyi kullanmaya başladığım kargo takibi çok kolaydı. Son zamanlar da ise bu iş biraz karışmış gibi. Üç sipariş verdim kargo takip numarası ile ürüne ulaşılmıyor ama iki tanesi geldi bir tanesi hala gelmedi. Birkaç yıl önce alışveriş yapmaya başladığım da böyle durumlar ile karşılaşmıyordum her ürünün kargo takibi yapılıyordu. Sonra Satıcı Gönderi Modeli, Yanwen vs gibi kargo firmaları kullanmaya başlayınca ürünleri takip etmekte zorlaşıyor. Ön güzeli China Air Mail-China Post ile gelenler onları takip etmek oldukça kolay.

Transmitter almistim swiss post. İlk alis verisim. Kargo secmeyi yeni ogrendim

Üst Alt