Android Uygulama Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

E-Cloud

E-Cloud

Üye
    Konu Sahibi
Android Uygulama Yapılır
Merhaba arkadaşlar ;

İstediğiniz android uygulama türkçeleştirilir yada istediğiniz bir websitenin uygulaması yapılır .
Google Play'e eklemek için uygulama yaptırabilir yada bireysel olarak kullanabilirsiniz .
Maxicep ailesi için bütün bunlar ücretsiz olarak sunulmaktadır .

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok yararlı bir konu olacak gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: E-Cloud

AktivasyoneL

Üye
Ben bir widget istiyorum Symbian telefonlar da oluyordu üstte hem saat hem tarih hem profil birleşikti yani çok güzel bir kısa yol idi onun gibi bir şey olabilir
Sağ tarafta üstteki widget

Saate tıklayınca saat ve alarm açılıyor. Genel e tıklayınca telefon profilleri açılıyor. Tarihe tıklayınca ajanda açılıyor

E-Cloud

E-Cloud

Üye
Ben bir widget istiyorum Symbian telefonlar da oluyordu üstte hem saat hem tarih hem profil birleşikti yani çok güzel bir kısa yol idi onun gibi bir şey olabilir
Sağ tarafta üstteki widget

Saate tıklayınca saat ve alarm açılıyor. Genel e tıklayınca telefon profilleri açılıyor. Tarihe tıklayınca ajanda açılıyor

Hocam ;

İstediğiniz android uygulama türkçeleştirilir yada istediğiniz bir websitenin uygulaması yapılır .

Sadece websitelerinizin uygulamasını yapabilirim yada var olan uygulamalarınızı türkçeye çevirebilirim .

İlginiz için teşekkür ederim .

androfilex

androfilex

Üye
Merhaba arkadaşlar ;

Google Play'e eklemek için uygulama yaptırabilir yada bireysel olarak kullanabilirsiniz .
Maxicep ailesi için bütün bunlar ücretsiz olarak sunulmaktadır .
Android Studio ile aranız iyise benimle iletişime geçebilir misiniz?
İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: E-Cloud
007wolverine

007wolverine

Üye
AIDS kullanıyorum memnunum. Ona da bakabilirsiniz

007wolverine

007wolverine

Üye
Aide

Üst Alt