Haber iOS 9.2 Beta 4 ve Public Beta 4 Yayınlandı !

Sponsorlu Bağlantılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
iOS 9.2 Beta 4 ve Public Beta 4 Yayınlandı !

Apple, iOS 9.2 Beta sürümlerini hız kesmeden yayınlamaya devam ediyor. iOS 9 ile yaşanan sorunları iOS 9.1 ile de çözemeyen Apple, çareyi iOS 9.2 sürümünde arıyor. Geçtiğimiz hafta iOS 9.2 Beta 3 güncellemesini yayınlayan Apple, bugün de iOS 9.2 Beta 4 sürümünü yayınladı.

iOS 9.2 Beta 4 ile gelen yenilikler arasında Arapça Siri dikkat çekiyor. iOS 9.2 Beta 4 ile performans ve stabilite iyileştirmeleri de yapılıyor. Genel olarak iOS 9.2 ile gelecek olan yenilikleri bir kez daha hatırlamak gerekirse;

- Apple Watch ile iPhone arasındaki müzik senkronizasyon sorunu çözüldü.

- Bazı arabalarda USB ile müzik oynatma bölümünde yaşanan sorun giderildi.

- Ağ ayalarında gecikmeler ve paket kaybını azaltmak için iyileştirmeler yapıldı.

- SFSafariViewController artık 3. parti uzantıları destekliyor.

- Safari'de çalışan herhangi uzantı SFSafariViewController üzerinde çalışacak. Safari View Controller Reload düğmesine uzun dokunarak içerik engelleyiciler olmadan masaüstü sitesi talebi yollama seçeneği eklendi.

iOS 9.2 Beta 4 güncellemesini alan modeller

iOS 9.2 Beta 4 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

AdemOyuklu

Üye
ne zaman betalar son bulup telefon düzene girip adam akıllı bir güncelle alacagız merak ediyorum .

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
0343434

0343434

Üye
İnşallah final sürümü pb4 gibi olmaz.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Bugün Gelmedi Final Sürümü. Belki Yarın Gelir...

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Salaklik yapıp 9.1e güncelledim. İnsallah 9.2de JB çıkarırlar :)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
O Zaman Pişman Olmaman Gerekiyor :) Çünkü 9.1 Daha İyi 9.0.2 ye Göre :)
9.1 tabiki daha iyi ama tam stabil bir sürüm tutturamayan kadar bekleyeceğiz :) Sence 9.2ye güncellemeli miyim? Beta kullanıyorsun sanırım.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
9.1 tabiki daha iyi ama tam stabil bir sürüm tutturamayan kadar bekleyeceğiz :) Sence 9.2ye güncellemeli miyim? Beta kullanıyorsun sanırım.
Gayet İyi. Bence Bundan Sonraki Her Sürüm İyileştirmede Bir Adım Olacak. Yani Her Sürümde Üstüne Katacaklar ;)

Abstract_Loco

Üye
Yan ekran sorunu ne zaman çözülecek merak ediyorum anladığım kadarıyla bunda da onu düzeltmeye yönelik bir çalışma olmamış.

AdemOyuklu

Üye
bu güncellemeyi takip edeceğimiz bir sitesi falan yok mu ?

Üst Alt