tt net yalın internet ücreti

Sponsorlu Bağlantılar

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
tt net yalın internet ücreti
arkadaşlar eve sınırsız net baglatmayı düşünüyorum. ama sınırsız net 54 lira yalın internet bedeli 18 lira bağlantı vs derken fiyat 90 tl ye cıkıyr sınırsız internet yher şey dahil kaç para kullanıyorsunuz? ev telefonum bu arada.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Benimde sınırsız, ilk 3 ay bedava Super Online 49 TL. Ben sormak istediğiniz soruyu tam anlamadım?

• Beğen
Tepkiler: burak1011

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Benimde sınırsız, ilk 3 ay bedava Super Online 49 TL. Ben sormak istediğiniz soruyu tam anlamadım?
Hocam şimdi ben sınırsız internet baglatcm. Ama ev telefonum yok ve istemiyorum. Yalın internet oluyormuş o da. Tüm herşey dahil kaç para sınırsız internet? Yalın erişim bedeli falan dahil.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yalın ULTRANET6 - 25 GB* adil kullanım kotalı taahhütlü olarak 45,90 normal olaraksa 57 TL. Yalın ULTRANET LİMİTSİZ - 50 GB* adil kullanım paketinde ise fiyat kampanyalı olarak 68,90 TL ve kampanyasız olaraksa 91 TL olarak karşımıza çıkıyor.

• Beğen

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Yalın ULTRANET6 - 25 GB* adil kullanım kotalı taahhütlü olarak 45,90 normal olaraksa 57 TL. Yalın ULTRANET LİMİTSİZ - 50 GB* adil kullanım paketinde ise fiyat kampanyalı olarak 68,90 TL ve kampanyasız olaraksa 91 TL olarak karşımıza çıkıyor.
Yuh resmen. 70lira. 59a falan oluyordu bir ara geçti demek ki artk

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Taahhütlülere bir bakın, onlar da normal fiyatlara nispeten biraz daha ucuz oluyordu. Benim internetim Doping Sade tarifesiyle yalın internet 65 lira aylık. Kurulum+aktivasyon ücretsizdi taahhütlü olduğu için.

• Beğen

burak1011

Üye
    Konu Sahibi
Taahhütlülere bir bakın, onlar da normal fiyatlara nispeten biraz daha ucuz oluyordu. Benim internetim Doping Sade tarifesiyle yalın internet 65 lira aylık. Kurulum+aktivasyon ücretsizdi taahhütlü olduğu için.
Tamam hocam bakayım bende. Yanıma bir ortak bulursam iyi olacak.

tfirat05

Üye
Wifi modem kullanın ::))

yunus1071

Üye
ttnet yalin ultra internet kullanicisiyim ayda 60 tlsabit fiyat oduyorum , 50gb akn si var sadece download hizim 350kb ortalama, uyeligim 3 . yilinda memnun degilim acikcasi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oha Ben Uydunete Aylık 36 TL Veriyorum Çok Dİyorum

BRKTNL

BRKTNL

Üye
3 mbps ye 60 lira ttnet farkı ile :ehe 65 lira 16 mbps doping, çok güzel kampanyalar var üstelik akn yi geçse bile hız yine düşmüyor mükemmel bir şey :bud:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

yunus1071

Üye
daha once smille adsl kullaniyordum , kapattirmak istedim zaman musteri hizmetleri 2 ay oyaladi beni , doping te de benzer durum soz konusu yaygin burolari yok , vodofone gecip az trafik avantaji olur, bu da hizimi artırır. bendeki sorun bulundugum bolgede fiber altyapisinin olmamasi ve yalnizca yalin internet tecih edebilmemdir.

Üst Alt